Kas ir maksājumu plāns?

Es varu samaksāt rēķinu vairāku mēnešu laikā, izmantojot, piemēram, ikmēneša maksājumus. Var panākt vienošanos arī par iemaksu lielumu.

Maksājumu plāns ir jūsu kāvēto saistību norēķinu plāns. Maksājumu plānā jūs apņematies katru mēnesi atmaksāt noteiktu summu, lai segtu nenomaksātos rēķinus. Kopā ar mūsu konsultantiem jūs varat vienoties par ikmēneša summu, kas atbilst jūsu finansiālājam stāvoklim.


Ja esat saņēmis Intrum maksājumu pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu. Jūs varat izveidot maksājumu plānu arī tiešsaistē, lai pieslēgties portālam nepieciešams ievadīt savu personas kodus un lietas numuru.
Ja jūs nepildīsit norunātos maksājumus un termiņus, jaunā maksājumu plāna pieņemšana var būt neiespējāma. Iepriekšējais maksājumu plāns tiek automātiski izbeigts. Tādēļ, lūdzu, atcerieties, ka maksājumu plānam ir jabūt tādam, ar kuru varat sadzīvot.

Ja tuvojoties maksājumam jūs jau zinat, ka nevarat samaksāt pēc vienošanās, ir vērts jautāt, ko var izdarīt šajā situācijā. Noteikti sazinieties ar mums jau pirms maksājuma termiņa.