Es nevaru tagad samaksāt

Izveidot maksājumu plānu

Neuztraucieties! Lielākajā daļā gadījumu varat vienoties par maksājuma datuma atlikšanu vai maksājumu plānu, kas sastāv no ikmēneša maksājumiem.
Nevaru samaksāt tagad, ko man darīt?

Izveidot maksājumu plānu

Lielākajā daļā gadījumu jūs varat vienoties par maksājumu plānu, kas sastāv no ikmēneša maksājumiem. Jūs varat veikt plānu izmantojot mūsu interneta vietni, kur ir iespējams noskaidrot visu nepieciešamo informāciju par savām saistībām. Lai pieslēgties portālam ir nepieciešams Jūsu lietas numurs un personas kods. Lūdzam ņemt vērā, ka portālā redzesiet tikai attiecīgas lietas informāciju, ja jums ir vairāki neapmaksāti rēķini, katras lietas numuru ir jāievada atsevisķi.

Mūsu klientu apkalpošanas personāls ir gatavs jums palīdzētu. Vienkārši sazinieties ar mums un dariet zināmu, kā mēs varam jums palīdzēt. Mēs vienosimies par to, kā rīkoties, lai jums nav jāuztraucas par savām kāvētam saistībām pārāk daudz.

Iespēja organizēt piemērotu maksājumu plānu būs atkarīga no jūsu kreditora, un mums ir saistošas šīs kreditora vadlīnijas. Lūdzu, sazinieties ar mums tagad, lai apspriestu savas iespējas.

Sazinieties ar mums