Informācija debitoriem! 

Saistībā ar sabiedrības veselības apsvērumiem, šobrīd uz laiku esam pārtraukuši klientu pieņemšanu klātienē, taču Jūs joprojām varat ar mums sazināties, rakstot uz e-pastu LV@intrum.com vai zvanot pa tālruni +371 6781 4610.

Ar cieņu,

Intrum Latvia

Sīkfaili

Mēs - SIA Intrum Latvia- izmantojam sīkfailus šajā mājaslapā (www.intrum.lv)

Sīkdatņu politika

Mēs, Intrum Justitia AB (publ), šajā tīmekļa vietnē (www.intrum.com) izmantojam sīkdatnes.

Sīkdatnes ir nelielas, burtus un ciparus saturošas datnes, kas, apmeklējot tīmekļa vietni, tiek izvietotas jūsu ierīcē (datorā, plaukstdatorā utt.). Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu šīs tīmekļa vietnes un tās piedāvāto iespēju izmantošanu. Šīs sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas tīmekļa vietnes vai konkrētas tās iespējas izmantošanai. Mēs arī izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnes darbības pilnveidošanai, lai uzlabotu jūsu pieredzi, apmeklējot tīmekļa vietni (veiktspējas sīkdatnes), kā arī sīkdatnes, kas sniedz mums iespēju labāk izprast mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus, tādējādi ļaujot mums uzlabot tīmekļa vietni, produktus, pakalpojumus un tirgvedības pasākumus (analītiskās sīkdatnes). 

Saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem mēs izvietosim veiktspējas un analītiskās sīkdatnes tikai tad, ja esat tam piekritis, atzīmējot attiecīgajā ailītē paziņojumā par sīkdatnēm, kas (sākumā) ir redzams mūsu tīmekļa vietnē. Šis ziņojums var periodiski parādīties atkārtoti, piemēram, ja attiecīgā sīkdatne (skatīt turpmāk “Sīkdatņu iestatījumi”) tiek noraidīta vai izņemta. 

Jūs varat atspējot sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, ievērojiet, ka šāda atspējošana var arī ietekmēt šīs tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai absolūti nepieciešamās sīkdatnes. Tādējādi, ja jūs atspējojat (visas) sīkdatnes, noteiktas vietnes daļas, iespējams, nedarbosies pareizi. Turklāt bez sīkdatnēm mūsu iespējas uzlabot jūsu pieredzi, lietojot mūsu tīmekļa vietni, ir ierobežotas. Piemēram, atkārtoti tiks parādīts paziņojums par sīkdatnēm un jums būs atkārtoti jāizvēlas valoda. Jūs varat arī pielāgot pārlūkprogrammas iestatījumus, lai saņemtu brīdinājumus par sīkdatņu izvietošanu. 

Tīmekļa vietnē http://www.allaboutcookies.org/ ir pieejama lietderīga vispārējā informācija par sīkdatnēm. 

Sīkdatnes

ASP.NET_SessionId
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek uzstādīta, apmeklējot tīmekļa vietni. Bez šīs sīkdatnes tīmekļa vietne nav pieejama. Sīkdatne tiek izdzēsta, tiklīdz jūs aizverat pārlūkprogrammu.

Google Analytics:_utma (2 gadi); _utmb (30 min.); _utmc (pārlūkošanas seanss); _utmz (6 mēneši), _ga(2 gadi), _gat(10 minūtes)
Domēns: www.google.com
Google privātuma informācija: http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai vāktu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Tādējādi mēs varam veikt uzlabojumus mūsu tīmekļa vietnē, produktos, pakalpojumos un tirgvedības stratēģijās. Google Analytics dati, izmantojot Google, var tikt saistīti ar datiem, kas tiek vākti, izmantojot citus tā pakalpojumus, piemēram, Search, YouTube, Maps un DoubleClick.

acceptsCookies 
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek uzstādīta, tīmekļa vietnes apmeklētājam noklikšķinot uz pogas “Piekrītu sīkdatņu izmantošanai”. Nākamajā tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē šis uznirstošais paziņojums netiks parādīts. Reizi gadā sīkdatne tiek izdzēsta.

Popup
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek uzstādīta, kad apmeklētājs paslēpj uznirstošo paziņojumu “sazinieties ar mums” un paslēpj to nākamajā apmeklējuma reizē. Reizi gadā sīkdatne tiek izdzēsta.

HideLoginHelp
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek uzstādīta, kad apmeklētājs paslēpj pierakstīšanās rīka padomu vietnes galvenē un paslēpj to nākamajā apmeklējuma reizē. Reizi gadā sīkdatne tiek izdzēsta.

IWD_LANG
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne saglabā apmeklētāja valodas izvēli. Sīkdatne tiek izdzēsta pēc četriem gadiem.

Alert-closed-[id]
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek uzstādīta, kad apmeklētājs paslēpj brīdinājuma paziņojumu un paslēpj to nākamajā apmeklējuma reizē. Katram paziņojumam ir unikāls identifikācijas numurs. Reizi gadā sīkdatne tiek izdzēsta.

NETSC
Domēns: www.intrum.com
NETSC pievienotā sīkdatne tiek izmantota tīmekļa serveru slodzes līdzsvarotāju noturības pārbaudei. Sīkdatnes pārstāj darboties pēc desmit minūtēm.

EPi:NumberOfVisits
Domēns: www.intrum.com
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai nodrošinātu individuāli pielāgotu saturu atkarībā no jūsu apmeklējumu skaita un jūsu pēdējā apmeklējuma laika.

Vispārīgi
Ir iespējama citu, iepriekš nenorādītu sīkdatņu izmantošana, kā arī mēs periodiski varam veikt šīs Sīkdatņu politikas atjaunināšanu.

Kontaktpersona
Intrum Justitia AB (publ)
Hesselmans torg 14
SE-105 24, Stokholma (Stockholm), Zviedrija
Tālr.: +46 (0)8 546 102 00
info@intrum.com

Teksts pēdējoreiz atjaunināts: 27.06.2016.