Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Sīkfailu politika

Mēs – SIA “Intrum Latvia” izmantojam Sīkdatnes šajā vietnē (www.intrum.lv).

Kas ir Sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas datnes, kas sastāv no burtiem un cipariem un kas tiek saglabātas jūsu ierīcē. Sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas tiek plaši izmantotas, lai tīmekļa vietnes darbotos kā tām paredzēts un uzlabotu to darbības efektivitāti, kā arī sniegtu vietnes īpašniekiem informāciju par to kā vietne tiek izmantota.

Kādēļ mēs izmantojam Sīkdatnes?

Mēs izmantojam Sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • Lai aizsargātu un uzturētu mūsu tīmekļa vietni drošu
  • Lai uzskaitītu mūsu vietnes apmeklējumus un trafiku tādējādi nodrošinot iespēju izmērīt un uzlabot to veiktspēju atbilstoši jūsu vajadzībām.
  • Lai sniegtu uzlabotu vietnes funkcionalitāti un, atbilstoši jūsu piekrišanai – arī vietnes personalizēšanu
  • Lai varētu izvietot reklāmu kopā ar mūsu reklāmas partneriem
  • Lai nodrošinātu lietotāja autentifikāciju vai veidnes lauka informāciju
  • Lai atcerētos jūsu izvēlnes

Šīs lapas apakšā ir izvēlne, kas novirza uz Sīkdatņu iestatījumiem. Tur jūs varat redzēt, kādam mērķim katra Sīkdatne ir ievietota, un izlemt, vai sniedzat piekrišanu mums tās ievietot vai nē (ja vien tās nav noteiktas nepieciešamās Sīkdatnes).

Dažādu veidu Sīkdatnes

Nepieciešamās Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tāpēc tās nevar izslēgt. Šīs sīkdatnes galvenokārt tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu veiktajām darbībām. Piemēram, piesakoties vai aizpildot veidnes. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai bloķētu šīs Sīkdatnes, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka šādā gadījumā dažas vietnes daļas var nedarboties. Šīs Sīkdatnes nesaglabā nekādu personu identificējošu informāciju.

Veiktspējas Sīkdatnes uzskaita apmeklējumus un trafika avotus, lai novērtētu un uzlabotu vietnes veiktspēju. Tie palīdz saprast, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras ir vismazāk populāras un kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. No šīm sīkdatnēm savāktā informācija ir apkopota un anonīma.

Funkcionālās Sīkdatnes ļauj vietnei nodrošināt uzlabotu funkcionalitāti un personalizāciju. Tās var iestatīt vietnes īpašnieks vai trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kura pakalpojumi ir pievienoti lapai. Ja šīs sīkdatnes nav atļautas, dažas pakalpojuma daļas var nedarboties, kā paredzēts.

Mērķa sīkdatnes ir tādas sīkdatnes, kas ir iestatītas reklāmas nolūkos. Reklāmas partneris tās var izmantot, lai izveidotu jums interesējošo profilu, lai rādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Šīs sīkdatnes neuzglabā tiešus personas datus, bet ir balstītas uz jūsu pārlūkprogrammas un interneta ierīces unikālo identificēšanu.

Veiktspējas, funkcionālajām un mērķa sīkdatnēm ir nepieciešama jūsu piekrišana. Nepieciešamajām sīkdatnēm nav nepieciešama lietotāja piekrišana, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu tai piekļūt un saņemt atbilstošu digitālo pārlūkošanas un tiešsaistes pieredzi.

Cik ilgi Sīkdatnes tiek glabātas?

Sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē var tikt saglabātas dažādus laika posmus. Pagaidu Sīkdatnes (sauktas arī par sesijas Sīkdatnēm) tiek saglabātas jūsu ierīcē tik ilgi, līdz aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgajām Sīkdatnēm ir derīguma termiņš, pēc kura Sīkdatne tiek dzēsta, kad atgriežaties vietnē, kas to izveidoja. Katras Sīkdatnes saglabāšanas laiku atradīsit Sīkdatņu iestatījumos.

Kā piekrist vai atsaukt piekrišanu Sīkdatnēm sadaļā "Sīkdatņu iestatījumi"?

Jūs jebkurā laikā varat pārvaldīt savu piekrišanu Sīkdatnēm šīs vietnes apakšdaļā esošajā sadaļā "Sīkdatņu iestatījumi". Jūs varat pieņemt visas Sīkdatnes vai atļaut mums izmantot tikai dažas no tām. Tā ir jūsu brīva izvēle, un mēs uzskatām, ka tas ir atbilstoši. Kā minēts iepriekš, tas neattiecas uz nepieciešamajām Sīkdatnēm.

Ja nevēlaties savā ierīcē izmantot Sīkdatnes, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas var ietekmēt vietnes funkcionalitāti un mēs, iespējams, nevarēsim nodrošināt jums pilnu mūsu vietnes lietošanas pieredzi.
Ja atļaujat visas Sīkdatnes, jūs piekrītat visām Sīkdatņu kategorijām. Tas dažos gadījumos var nozīmēt, ka pseidonimizēti dati tiks apstrādāti ārpus ES/EEZ.

Sīkdatņu un citu līdzīgu tehnoloģiju saraksts

Sīkdatņu iestatījumos varat skatīt visu mūsu ievietoto Sīkdatņu sarakstu, to mērķi un kategoriju, tostarp aprakstu par to, ko katra Sīkdatne veic, cik ilgi tās tiek glabātas un vai tā ir pirmās vai trešās puses Sīkdatne. Sīkdatņu iestatījumus atradīsit, noklikšķinot uz tālāk esošās izvēlnes.

Cookie Settings

Papildu informācija un kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, izlasiet privātuma paziņojumu šajā tīmekļa vietnē, kur varat atrast arī visas jūsu datu subjektu tiesības, mūsu kontaktinformāciju un informāciju par to, kā jūs varat izmantot savas datu subjekta tiesības.

Teksts pēdējo reizi atjaunināts: 03.04.2023.