Informācija debitoriem! 

Saistībā ar sabiedrības veselības apsvērumiem, šobrīd uz laiku esam pārtraukuši klientu pieņemšanu klātienē, taču Jūs joprojām varat ar mums sazināties, rakstot uz e-pastu LV@intrum.com vai zvanot pa tālruni +371 6781 4610.

Ar cieņu,

Intrum Latvia

Datu drošības pārkāpums

Intrum ir pienākums nodrošināt atbilstošu un samērīgu apstrādājamo personas datu drošību un ziņot uzraugošajai iestādei par pārkāpumiem, kas visticamāk var radīt riskus fizisko personu tiesībām un brīvībai.

Intrum ir pienākums nodrošināt atbilstošu un samērīgu apstrādājamo personas datu drošību un ziņot uzraugošajai iestādei par pārkāpumiem, kas visticamāk var radīt riskus fizisko personu tiesībām un brīvībai. Ja personas datu drošības pārkāpums visticamāk var radīt augstu risku fizisko personu tiesībām un brīvībai, mums bez nepamatotas kavēšanās ir jāziņo arī iesaistītajam datu subjektam. Lai jūs varētu palīdzēt mums darboties atbilstoši šiem svarīgajiem pienākumiem, mēs iedrošinām jūs informēt mūs par jebkādiem jums zināmajiem datu drošības pārkāpumiem, izmantojot šo anketa.

Datu drošības pārkāpums

Full address
– mēģiniet izstāstīt pēc iespējas vairāk
kas tika veikti vai tiks veikti, lai mazinātu un minimizētu pārkāpumu