Padomi, nododot savas personīgās finanses pavasara tīrīšanai

Nāk pavasaris, un, iespējams, pavasara tīrīšana ir vajadzīga ne tikai Jūsu mājai. Sniedzam 6 padomus, kā savām personīgajām finansēm veikt pavasara tīrīšanu.

Iespējams, esat sācis sapņot par vasaru un prātojat, kā Jūsu vasaras tēriņiem ietaupīt naudu, vai varbūt Jūs vienkārši vēlaties lielāku naudas atlikumu kontā pēc mēneša beigām? Varbūt Jums ir maksājumu problēmas un nezināt, ar ko lai sāk tīrīšanu?

Neatkarīgi no jautājuma turpmāk minētie padomi var būt noderīgi":

  • Iegūstiet pārskatu. Vairums tiešsaistes banku ļauj iegūt sava veida paneli, kur redzams, kam Jūs tērējat naudu. Šī ir lieliska iespēja, lai pārbaudītu, vai Jūsu tēriņi tiek veikti prioritārā kārtībā un kam Jūs naudu, iespējams, tērējat nevajadzīgi.
  • Padariet budžeta uzraudzību par jautru nodarbi! Šis var šķist visgarlaicīgākais padoms, bet tas darbojas ilgtermiņā. Tādējādi var kļūt vieglāk pārskatīt, kam Jūs faktiski tērējat mēneša laikā un kur iespējams ietaupīt.
  • Veiciet maksājumus par savu parādu. Ja Jūs nemaksājat parādus, ilgtermiņā tas var būt ļoti dārgi, bet nepieciešamības gadījumā Jūs varat sazināties ar tiem, kuriem esat parādā, un censties panākt vienošanos. Ja joprojām saņemat brīdinājumu par parāda atgūšanu, ir svarīgi, ka Jūs pret to attiecaties nopietni. Ja varat, samaksājat visu summu, vai sazinieties ar mums, lai mēs varētu rast risinājumu kopā.
  • Apskatiet sava mobilā tālruņa lietošanu. Mobilais tālrunis var viegli kļūt par naudas tēriņu avotu. Papildus abonēšanas maksai Jūs maksājat par lietotņu lejupielādi, datu izmantošanu, viesabonēšanu un citiem papildu pakalpojumiem. Slēptās izmaksas, piemēram, abonēšana un e-komercija, ir vēl viens piemērs. Iegūstiet pārskatu par tālruņa izmaksām un sekojiet līdzi rēķiniem. Noteikti salīdziniet cenas.
  • Ja iespējams, izmantojiet automātiskos maksājumus un e-rēķinus, vienmēr samaksājiet rēķinus līdz termiņam, lai izvairītos no nokavējuma naudas un parādu atgūšanas maksas. Ja joprojām saņemat rēķinu no parādu atgūšanas aģentūras, ir svarīgi, lai Jūs pēc iespējas ātrāk ar to vai ar kreditoru sazinātos un atrisinātu lietu.
  • Pārdodiet,kas jums nav nepieciešams, un iegādājieties lietotas lietas. Veiciet ģenerāltīrīšanu atvilktnēs un skapjos. Ikvienam ir kaut kas, ko vairs nevajag, un tiešsaistē to ir iespējams pārdot. Tāpat Jūs varētu atrast lietotu vēlamo preci. Vispirms izpētiet lietoto preču tirgu. Var ietaupīt daudz naudas, iegādājoties lietotu velosipēdu, dīvānu vai āra mēbeles.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība? Vai Jums ir jautājumi? Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu. Sazinieties ar mums.

Jūs varat arī reģistrēties mūsu pašapkalpošanās portālā, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par savām lietām.