Informācija debitoriem! 

Saistībā ar sabiedrības veselības apsvērumiem, šobrīd uz laiku esam pārtraukuši klientu pieņemšanu klātienē, taču Jūs joprojām varat ar mums sazināties, rakstot uz e-pastu LV@intrum.com vai zvanot pa tālruni +371 6781 4610.

Ar cieņu,

Intrum Latvia

Padomi, kā veikt personīgo finanšu pavasara tīrīšanu

Pavasarim tuvojoties, Intrum sniedz 6 padomus, kā efektīvāk veikt personīgo finanšu pavasara tīrīšanu.

Turpmāk sniegtie padomi būs noderīgi gan tiem, kas jau sākuši kalt grandiozus plānus vasarai un saskaras ar finanšu trūkumu to īstenošanai, gan tiem, kas vēlas palielināt konta atlikumu mēneša beigās, kā arī būs noderīgi tiem, kas saskaras ar maksājumu problēmām. 

  • Iegūstiet sava bankas konta pārskatu, lai pārbaudītu, vai Jūsu tēriņi tiek veikti prioritārā kārtībā, piemēram, vai vispirms tiek veikt rēķinu apmaksa un citi obligātie maksājumi. Konta pārskats arī parādīs Jūsu liekos tēriņus, uz kuriem varat ietaupīt. 

  • Budžeta uzraudzība ilgtermiņā palīdzēs efektīvāk pārvaldīt finanses. Padariet to par aizraujošu nodarbi, piemēram, lejupielādējot aplikāciju Jūsu viedtālrunī, kur iespējams uzskaitīt ieņēmumus un izdevumus. Budžeta plānošanu varat veikt arī savā piezīmju kladē, veicot pierakstus ar roku. 

  • Kavētu rēķinu esamība var radīt negatīvas emocijas, taču tos nekādā gadījumā nedrīkst ignorēt, jo ilgtermiņā tās var būt dārgas izmaksas. Intrum iesaka pēc iespējas ātrāk sazināties ar tiem, kam esat parādā, un vienoties par rēķinu apmaksu. Ja nevarat samaksāt pilno summu uzreiz, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs kopīgi atrastu risinājumu!

  • Iesakām pievērst uzmanību sava viedtālruņa lietošanas paradumiem. Iespējams, Jums ir slēptās izmaksas kā, piemēram, viesabonēšana, e-komercija, lietotņu vai datu izmantošana. Aicinām iegūt pārskatu par sava viedtālruņa izmaksām un salīdzināt cenas, lai nepārmaksātu! 

  •  Lai izvairītos no kavējuma naudas un neizpildīto saistību atgūšanas maksas, izmantojiet banku piedāvātos automātiskos maksājumus un e-rēķinus, bet rēķinu apmaksu vienmēr veiciet laikus! 

  • Skapja ģenerāltīrīšana var atklāt lietas, kuras vairs neizmantojat, bet varat pārdot. Tāpat iesakām izskatīt iespēju iegādāties lietotas lietas – bieži iespējams atrast mazlietotas, bet kvalitatīvas mēbeles vai velosipēdus u.tml. un tādejādi samazināt Jūsu izdevumus. 

Mēs esam šeit, lai sniegtu atbalstu – ja Jums tas ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums! Lai iegūtu pilnīgu pārskatu par savām parādsaistībām, aicinām veikt reģistrāciju pašapkalpošanās portālā!