Desmit padomi normālai naudas plūsmai

Vai Jūsu nauda izsīkst vairākas dienas pirms algas? Vai Jūs sēžat uz rēķinu kaudzes, kas pirms kāda laika jau bija jāsamaksā? Labākais veids, kā kontrolēt savas finanses, ir veidot budžetu, kur Jūs varat sekot līdzi saviem ikmēneša ienākumiem un izdevumiem.

Veiciet savu finanšu kontroli! Vēlamies dalīties ar 10 galvenajiem padomiem, lai Jūsu mājsaimniecības naudas plūsma neizsīktu pārāk strauji:

  1. Izstrādājiet savu tēriņu plānu un tērējiet atbilstoši saviem līdzekļiem Kontrolējiet mājsaimniecības izdevumus, uzskaitot visus ikmēneša izdevumus, lai netērētu naudu, kuras nav.
  2. Pirms pirkuma veikšanas padomājiet divreiz, vai Jums to tiešām vajag.
  3. Atlieciet līdzekļus jau zināmo rēķinu maksājumiem, lai Jums būtu pietiekami uzkrājumi to samaksai– no ienākuma nodokļa līdz automašīnas apdrošināšanas vai reģistrācijas maksai.
  4. Nekad neparakstiet līgumu, kamēr neesat izlasījis un sapratis to.
  5. Vienmēr izlasiet mazā drukā rakstīto tekstu un izvairieties no papildus izmaksām, vienmēr maksājot laikā.
  6. Ja nevarat savlaicīgi samaksāt rēķinu, nekavējoties informējiet personas, kurām esat parādā naudu– Jums var būt iespēja izstrādāt maksājuma plānu vai iegūt papildus laiku.
  7. Ja nemaksājiet savu parādu, ar Jums var sazināties kredītu pārvadības uzņēmuma pārstāvis. Šādā situācijā Jums ir jāreaģē, ierobežojot iespējamo kaitējumu un izmaksas. Sazinieties ar kredītu pārvadības uzņēmumu noskaidrojot savu finansiālo situāciju un meklējot iespējamos risinājumus.
  8. Uzturot saziņu un cenšoties panākt risinājumu, Jums var būt iespēja atrast veidus, kā atrisināt parādu problēmas.
  9. Ja Jums ir maksājumu plāns, turieties pie solītā. Ja Jūs to nevarat izdarīt, ir ļoti svarīgi, ka Jūs nekavējoties informētu kredītu pārvadības uzņēmumu. Mēs, palīdzēsim Jums izkļūt no parādsaistībām.
  10. Neignorējiet savas iespējamās naudas problēmas, saņemiet padomu, cik drīz vien iespējams, un rīkojieties, lai varētu pārvaldīt savu finansiālo situāciju.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība? Vai Jums ir jautājumi? Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu.