Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Kas ir maksājumu plāns?

Jūs varat samaksāt rēķinu vairāku mēnešu laikā, veicot ikmēneša maksājumus, kā arī panākt vienošanos par iemaksu apmēra pielāgošanu jūsu iespējām.

Maksājumu plāns ir jūsu kavēto saistību pakāpenisks norēķinu plāns. Maksājumu plānā jūs apņematies katru mēnesi atmaksāt noteiktu summu, lai segtu vienu vai vairākus nenomaksātos rēķinus. Kopā ar mūsu konsultantiem jūs varat vienoties par ikmēneša summu, kas atbilst jūsu finansiālajām iespējām.

Ja esat saņēmis Intrum maksājuma pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu. Jūs varat izveidot maksājumu plānu tiešsaistē arī pats. Lūdzu, ņemiet vērā, ka plānam jābūt tādam, kuru reāli varat izpildīt. Neievērojot plānā atrunātos maksājumus un to termiņus, izveidotais plāns tiks automātiski pārtraukts, bet jauna plāna izveide var būt neiespējama. 

Ja, tuvojoties maksājuma datumam, jūs jau zināt, ka nevarēsiet maksājumu veikt, vislabākais, ko varat darīt – jau pirms maksājuma termiņa sazināties ar mums, lai kopīgi rastu piemērotāko risinājumu.