Parādu atgūšana nākotnē

Intrum ir uzņēmums ar cienījamu mantojumu. Bet vēl svarīgāk – mūs sagaida aizraujoša nākotne. Mūsdienu tehnoloģiskās priekšrocības, jauni klienti un pirkumu veikšanas uzvedība, kā arī graujoši biznesa modeļi ietekmē mūs un mūsu klientus.

Intrum pastāvīgi pūlamies uzlabot savus piedāvājumus un izstrādāt jaunus veidus, kā strādāt vēl gudrāk. Analītisko ar digitālo inovāciju kombinācija ļauj radīt jaunus, individuālus pakalpojumus. Mēs turpināsim ieguldīt digitālo datu risinājumos, lai radītu vēl labākas klientu attiecības. Vienlaikus turpināsim attīstīties gan esošajos, gan jaunajos tirgos. Intrum turpinās veidot savu neapstrīdama tirgus līdera pozīciju.

Tirgus vadošā līdera pozīcija uzliek mums arī lielu atbildību. Mūsu darbs var tikt veikts tikai tad, ja mums izdodas saglabāt savu klientu un pircēju uzticību, tādēļ Intrum ir svarīgi saglabāt pozitīvas atdarināšanas parauga pozīciju nozarē. Ar Intrum mēs ejam tālāk par atbilstību ētikas principiem, un ētikas principu ievērošanas tradīcija ir pamats tam, kas esam un ko darām. Mēs pūlamies atbilst augstākajiem standartiem visā, ko darām, strādājot profesionāli un atbildīgi.

Mūsu vīzija Intrum – būt uzticamiem un cienījamiem ikviena acīs, kas sniedz un saņem kredītu. Ar risinājumiem, kas rada izaugsmi un palīdz klientiem izkļūt no parādiem, mēs radām kopīgas vērtības privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrībai.

Ar ikdienas apņemšanos šodien kļūt nedaudz labākiem, nekā bijām vakar, mēs izceļam labāko viens otrā. Veidojot Intrum nākotni, mēs augam kā indivīdi un kā komanda, radot lielākas vērtības mūsu klientiem un viņu pircējiem. Izmaiņas mūsu pasaulē notiek pastāvīgi, bet mēs turpinām attīstīties, paverot ceļu stabilai ekonomikai.