Kas mēs esam un ko mēs darām

2017. gadā apvienojoties uzņēmumiem Lindorff un Intrum Justitia, Intrum kļuva par pasaules vadošo parādu atgūšanas un kredītu pārvaldības sabiedrību ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi. Mūsdienās Intrum veic uzņēmējdarbību 24 valstīs visā Eiropā, pie mums strādā vairāk nekā 9000 darbinieku, kas ir apņēmušies palīdzēt jums attīstīt uzņēmējdarbību, savukārt jūsu klientiem – atgriezties pie sabalansētiem tēriņiem. Intrum ir šeit, lai palīdzētu.

Kad mēs sazināmies ar Jūsu klientiem, mēs zinām, ka daži no viņiem nekad nav saskārušies ar parādu atgūšanas sabiedrību. Viņi var būt uztraukti, nobijušies, iespējams, mazliet apmulsuši, domājot, ko patiesībā nozīmē parādu atgūšanas paziņojums. Mūsu darbinieki ir īpaši apmācīti, lai palīdzētu šim klientam, un ir nodrošinājušies ar paņēmieniem uzticama un atklāta dialoga veidošanai. Viņi var vadīt klientu uz pareizā ceļa, kas palīdzētu atrisināt problēmas un atkal kļūt par ienesīgiem mūsu klientu pircējiem.

Mēs runājam ar jaunu studentu, kurš ir aizmirsis samaksāt rēķinu un vēlas zināt, kā tikt gadā ar to summu, kas viņam šobrīd ir. Mēs runājam ar vecāka gadagājuma pāri, kuru rēķini ir pārāk lieli, un viņiem ir vajadzīga palīdzība, lai noteiktu prioritātes, ko maksāt vispirms. Mēs runājam ar vientuļu māti bezdarbnieci, kura nezina, kā savilkt galus kopā. Tas ir tas, ko darām. Katru dienu.

Mēs strādājam uzņēmumiem, organizācijām un valdībām, lielām un mazām – visās nozarēs, lai palīdzētu atgūt parādus un attīstīt savu biznesu. Intrum piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp parādu atgūšanu, informēšanu par kredītu, parādu iegādi, maksājumu un rēķinu sagatavošanas pakalpojumus un klientu viedokļa noskaidrošanas jautājumus.

Kad klienti mums atsūta lietu, mēs jau zinām, ka viņi vēlas atgūt savu naudu ātrā un drošā veidā. Tikpat svarīga ir arī viņu vēlme, lai klienti pēc tam atgrieztos, viņi mums uzticas, lai tas realizētos. Samazināt līgumu izbeigšanu un atgriezt klientus apritē. Intrum mēs lepojamies ar savu ētisko pieeju biznesam un to, kā pūlamies ieviest inovācijas un veicināt darbības efektivitāti nozarē.