Parādu atgūšana

Jums vajadzētu koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk, nevis censties atgūt nesamaksātās summas.

Mēs koncentrējamies uz parādu iekasēšanu, lai Jūs varētu koncentrēties uz izaugsmi

Uzskatām, ka neatkarīgi no tā, vai esat liels uzņēmums, kas strādā telekomunikāciju, finanšu pakalpojumu vai komunālo pakalpojumu jomā, vai neliels viena cilvēka uzņēmums, Jums vajadzētu koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk, nevis censties atgūt nesamaksātās summas. Strikti, rūpīgi un godīgi pārvaldot kavētos maksājumus, Intrum palīdz Jums saņemt samaksu ātrāk un samazināt neveiktos maksājumus. Tas ļauj Jums koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk – uz sava biznesa attīstīšanu.

Parādu atgūšana

Veiksmīgs bizness ir atkarīgs no prognozējamas naudas plūsmas un labām attiecībām ar klientiem. Ja Jūsu klienti nespēj maksāt laikā, Intrum var atgūt parādu, vienlaikus samazinot negatīvo ietekmi uz attiecībām ar klientu.

Ar vēsturi, kas sākusies 1898. gadā, Intrum ir neapstrīdami vadošā kredītu pārvaldības sabiedrība nozares tirgū ar nepārspētiem sasniegumiem katra individuālā klienta maksājumu procesu pārvaldībā un uzraudzībā.

Mūsu pielāgotais tiešsaistes rīks IntrumWeb sniedz mums pilnīgu pārredzamību, ko Jūsu organizācija ir parādā, kā arī maksājumu statusu, savukārt mūsu aprēķinu metodes nodrošina iespēju prasmīgi un efektīvi uzraudzīt uzņēmumus un privātpersonas. Papildus Jūs iegūstat arī nodrošinājumu, zinot, ka Intrum var Jums palīdzēt, ja ir nepieciešams īstenot juridisko parādu piedziņu.

 • Labākie uzskaites procesi un maksājumu pārvaldības rī
 • Globālā sasniedzamība, izmantojot Intrum darbību 24valstīs un partneru tīklu, kas aptver 160 
 • Attiecību ar klientiem aizsargāšana un viņu integritātes cienīš

 

Parādu atgūšana pasaulē

Ja Jūsu uzņēmumam ir klienti visā pasaulē, maksājumu veikšana – turklāt savlaicīgu maksājumu veikšana – var būt grūts un sarežģīts uzdevums. Intrum nodrošina globāla mēroga sasniedzamību, kur vien nepieciešams, veicot darījumus ārzemēs.

Ar 23 birojiem un globālo partneru tīklu, Intrum nodrošina parādu atgūšanu 180 valstīs. Tas sniedz mums pieeju vietējā tirgus zināšanām, nodrošinot klātbūtni uz vietas un garantējot Jums savlaicīgu samaksu. Mēs zinām, kā apieties ar Jūsu klientiem neatkarīgi no valodas vai laika zonas, un ņemam vērā vietējās uzņēmējdarbības praksi un vietējo kultūru. Mēs izmantojam aktualizētus vietējā tirgus datus, lai piedāvātu pakalpojumus, piemēram, maksājumu uzraudzību, atgādinājumu pakalpojumus un atgūšanas pakalpojumus.

 • Plašs starptautiskais tīkls, kas aptver 180
 • Spēcīgs un cienījams zīmols paātrina maksā
 • Lokāla klātbūtne un aktualizēti katram tirgum raksturīgi dati.

 

Vienmērīgs maksājumu process veicina pārdošanu

Savlaicīgas samaksas panākšana var izrādīties sarežģīta, tiklīdz Jūs atstājat savas valsts robežas. Izmantojot Intrum globālo parādu atgūšanas pakalpojumu, Jūs varat ietaupīt laiku, naudu un pūles, iekļūstot jaunos tirgos ar mazāku risku Jūsu biznesam.

 

Parādu uzraudzība

Kavēti vai ieturēti maksājumi izraisa spiedienu uzņēmējdarbībai un rada nevajadzīgas izmaksas. Nododot uzraudzības un parādu atgūšanas procesu Intrum, Jūs varat atbrīvoties no šī sloga un ļauties atpūtai.

 

Tā vietā, lai parādu norakstītu kā neatgūstamu, Intrum var pārņemt visu parāda uzraudzības procesu. Mēs uzturam kontaktus ar klientu un iekasējam galīgo maksājumu Jūsu vārdā. Intrum ir nesalīdzināma pieredze un speciālās zināšanas parādu vadībā. Mūsu uzraudzības sistēma nodrošina, ka jebkurā brīdī tiek veikta pareiza rīcība, lai nodrošinātu, ka atlikusī summa tiek samaksāta, nesabojājot Jūsu attiecības ar klientiem.

 

 • Intrum speciālās zināšanas un pieredze kredītu atgūšanas jomā nodrošina maksājumu ātrāku saņemš
 • Mēs ietaupām Jūsu laiku un naudu par administrāciju
 • Mūsu spēcīgā un cienījamā reputācija nozīmē, ka Intrum var palīdzēt Jums ātrāk saņemt maksā

 

Parādu iegāde

Pat tad, ja esat padevušies un norakstījuši debitoru parādu, tam joprojām var būt vērtība, un naudas plūsma var tikt īstenota. Intrum var pārņemt Jūsu parādu, kas nekavējoties uzlabos Jūsu naudas plūsmu un palīdzēs Jūsu pircējam.

Izdevumi par parādu atgūšanu no klienta, kurš nav veicis samaksu, dažkārt ir lielāki nekā parāda summa. Intrum ir gatavs pārņemt no Jums parādu, sākot no noteiktiem nominālvērtības procentiem līdz procentiem atkarībā no atgūtā parāda kvalitātes. Mēs Jums samaksājam uzreiz un pēc tam patstāvīgi atgūstam maksājumus, izmantojot savas speciālās zināšanas un apjomradītos ietaupījumus.

 

Arī parādnieks parasti ko iegūst, jo Intrum var piedāvāt individuālus plānus, kas ir izveidoti atbilstoši katra patērētāja maksātspējai. Intrum iegādājas norakstītu parādu no jebkāda veida un lieluma uzņēmuma, tostarp kredītiestādēm, privātajiem un valsts uzņēmumiem, kā arī valsts institūcijām.

 

 • Pārdodot parādu, kas netiek samaksāts, ātri uzlabojas naudas plūsmu;
 • Arī parādnieks gūst labumu, izmantojot jaunās norēķinu iespējas;
 • Jūs samazināt zaudējumus no parāda, kas netiek maksāts.