Parādu atgūšana

Jums vajadzētu koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk, nevis censties atgūt nesamaksātās summas.

Mēs koncentrējamies uz parādu atgūšanu, lai jūs varētu koncentrēties uz savu izaugsmi

Uzskatām, ka neatkarīgi no tā, vai pārstāvat lielu kompāniju, kas darbojas telekomunikāciju, finanšu vai komunālo pakalpojumu jomā, vai nelielu viena cilvēka uzņēmumu, jums jākoncentrējas uz to, ko darāt vislabāk, nevis jācenšas atgūt parādus. Stingri, rūpīgi un godīgi pārvaldot kavētos maksājumus, Intrum palīdzēs jums saņemt samaksu ātrāk un samazināt neveikto maksājumu skaitu. Tas ļaus jums koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk – sava biznesa attīstīšanu.

Parādu atgūšana

Veiksmīgs bizness ir atkarīgs no prognozējamas naudas plūsmas un labām attiecībām ar klientiem un partneriem. Ja jūsu klienti nespēj maksāt laikā, Intrum var palīdzēt šos parādus atgūt, vienlaikus samazinot negatīvo ietekmi uz jūsu attiecībām ar klientiem.

Intrum vēsture aizsākusies jau 1898. gadā, un šobrīd mēs esam kļuvuši par vadošo kredītu pārvaldības sabiedrību nozarē ar nepārspētiem sasniegumiem katra individuālā klienta maksājumu procesa pārvaldībā un uzraudzībā.

Mūsu pielāgotais tiešsaistes rīks IntrumWeb sniedz mums pilnīgu pārredzamību par parādiem jūsu organizācijai, kā arī maksājumu statusiem, savukārt mūsu aprēķinu metodes nodrošina iespēju prasmīgi un efektīvi uzraudzīt uzņēmumus un privātpersonas. Papildus jūs varat būt pārliecināti, ka Intrum jums palīdzēs, ja būs nepieciešams īstenot juridisko parādu piedziņu.

  • Labākie uzskaites procesi un maksājumu pārvaldības rīki.
  • Globālā sasniedzamība, pateicoties Intrumdarbībai 24 Eiropas valstīs un partneru tīklam, kas aptver vēl 160 valstis.
  • Attiecību ar klientiem aizsargāšana un viņu integritātes cienīšana.

Parādu atgūšana visā pasaulē

Ja jūsu uzņēmumam ir klienti visā pasaulē, kontrole pār maksājumu veikšanu – turklāt savlaicīgu maksājumu veikšanu – var būt ļoti sarežģīts uzdevums. Intrum nodrošina globāla mēroga sasniedzamību, kur vien nepieciešams, jo veic darījumus arī ārvalstīs.

Ar 24 birojiem Eiropā un globālo partneru tīklu, Intrum nodrošina parādu atgūšanu 180 valstīs. Mums ir pieejamas vietējo tirgu zināšanas, mēs varam nodrošināt klātbūtni uz vietas un garantēt jums savlaicīgu samaksu. Mēs zinām, kā apieties ar jūsu klientiem neatkarīgi no valodas vai laika zonas, un ņemam vērā vietējās uzņēmējdarbības praksi un kultūru. Mēs izmantojam visjaunākos vietējā tirgus datus, piedāvājot jums maksājumu uzraudzību, atgādinājumus un atgūšanu.

  • Plašs starptautiskais tīkls, kas aptver 180 valstis.
  • Spēcīgs un cienījams zīmols paātrina maksājumu veikšanu.
  • Lokāla klātbūtne un katra tirgus aktuālie dati.

Vienmērīgs maksājumu process veicina pārdošanu

Savlaicīgas samaksas panākšana var izrādīties sarežģīta, tiklīdz jūs atstājat savas valsts robežas. Izmantojot Intrum globālo parādu atgūšanas pakalpojumu, jūs varat ietaupīt laiku, naudu un pūles, iekļūstot jaunos tirgos ar mazākiem riskiem jūsu biznesam.

Parādu uzraudzība

Kavēti vai ieturēti maksājumi rada spiedienu uz uzņēmējdarbību un veicina nevajadzīgas izmaksas. Taču tā vietā, lai norakstītu parādu kā neatgūstamu, jūs varat nododot tā uzraudzības un atgūšanas procesu Intrum.

Mēs uzturēsim ar jūsu klientu pastāvīgu kontaktu un iekasēsim nepieciešamos maksājumus jūsu vārdā. Intrum ir milzīga pieredze un īpašas zināšanas parādu vadībā. Mūsu uzraudzības sistēma veidota tā, ka ikviena rīcība ir pārdomāta, lai nodrošinātu, ka atlikusī summa tiek samaksāta, nesabojājot jūsu attiecības ar klientiem.

  • Intrum īpašās zināšanas un pieredze kredītu atgūšanas jomā nodrošina maksājumu ātrāku saņemšanu.
  • Mēs ietaupām jūsu laiku un naudu par administrāciju.

Parādu iegāde

Pat tad, ja esat jau padevušies un norakstījuši debitora parādu kā neatgūstamu, tam joprojām var būt vērtība. Intrum var šo parādu pārņemt, tādējādi palīdzot jums uzlabot naudas plūsmu un jūsu klientam atbrīvoties no parādsaistībām.

Izdevumi par parādu atgūšanu no klienta, kurš nav veicis samaksu, dažkārt var būt lielāki nekā parāda summa. Intrum ir gatavs pārņemt no jums parādu, vienojoties par noteiktu samaksas veidu – sākot no nominālvērtības procentiem līdz procentiem, kas atkarīgi no atgūtā parāda kvalitātes. Mēs jums samaksāsim uzreiz un pēc tam patstāvīgi atgūsim kavētos maksājumus no jūsu klienta, izmantojot savas zināšanas un pieredzi.

Ieguvums būs arī klientam, kuram izveidojies parāds, jo Intrum var piedāvāt individuālus plānus, kas ir izveidoti atbilstoši katra klienta maksātspējai. 

Intrum iegādājas norakstītu parādu no jebkāda veida un lieluma uzņēmuma, tostarp kredītiestādēm, privātajiem un valsts uzņēmumiem, kā arī valsts institūcijām. 

  • Pārdodot parādu, uzņēmums var ātri uzlabot naudas plūsmu.
  • Arī parādnieks ir ieguvējs, jo saņem īpaši sev pielāgotas norēķinu iespējas.