Maksājumu pakalpojumi

Intrum var palīdzēt Jums gūt samaksu vai pat to garantēt. Mūsu maksājumu pakalpojumi paātrinās maksājumus un uzlabos Jūsu naudas plūsmu.

ATGĀDINĀŠANAS PAKALPOJUMI

Dažkārt klienti aizmirst samaksāt savus rēķinus. Pieklājīga, bet stingra atgādinājuma nosūtīšana palīdzēs saņemt ātrāku samaksu un samazināt rēķinu nesamaksāšanas risku, saglabājot ciešas attiecības ar klientu. Intrum var Jums palīdzēt ar atgādinājumiem.

Mūsu atgādinājuma pakalpojumi ir balstīti uz padziļinātām zināšanām maksājumu procesos. Mēs zinām striktus, bet cieņpilnus procesus, kas palīdzēs Jums saņemt ātrāku samaksu, vienlaikus nodrošinot labas attiecības ar klientu. Intrum ir plaši pazīstams un cienījams zīmols, kas Jūsu klientiem liek apzināties, ka Jūs novērtējat savlaicīgi veiktus maksājumus, par ko puses vienojušās iegādes procesa laikā. Mūsu padziļinātā izpratne par cilvēku maksājumu veidiem un maksājumu tendencēm ļauj Intrum individuāli pielāgot maksājumu atgādinājumu veidus un biežumu.

  • Individuāli pielāgotie atgādinājumi uzlabo attiecības ar klientiem.
  • Mūsu spēcīgais zīmols paātrina maksā
  • Konsekventi un savlaicīgi atgādinā

 

Sāciet ar mūsu atgādinājumu pakalpojumiem, lai ietaupītu laiku un nodrošinātu stingru un savlaicīgu intervālu ievērošanu. Esam speciāli izstrādājuši atgādinājumu paketes ikviena vajadzībām, kas sniedz kontroli un elastību.

 

PVN pakalpojums

Eiropas Savienībā katru gadu tiek uzrādīti aptuveni 20 miljardi eiro pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kurus uzņēmumi nepieprasa. Un daudzās valstīs Jūsu uzņēmējdarbībai var būt nepieciešama PVN reģistrācija.

Mēs darbojamies kā Jūsu ārpakalpojumu PVN speciālists un īstenojam PVN atmaksas procesu no sākuma līdz beigām, aiztaupot Jums darbu ar daudzām un dažādām valodu prasībām un noteikumiem. Katru gadu mēs klientiem atgūstam desmitiem miljonus eiro no PVN atmaksas.

  • Mūsu ekspertu komanda ietaupa Jūsu biznesam laiku un naudu, kā arī atrisina problē
  • Ārpakalpojumi PVN atmaksai paātrina naudas plūsmu
  • Sniedzam PVN maksātāja reģistrācijas un atbilstības PVN tiesību aktiem nodrošināšanas pakalpojumus vairāk nekā 20Eiropas valstī

 

Ārpakalpojumi par PVN jautājumiem ietaupa Jūsu laiku, naudu un atrisina problēmas

Ārpakalpojumu veidā atgūstot ārvalstu PVN atmaksu, ar Intrum Jūs atmaksu saņemat ātrāk un ietaupāt laiku un naudu ar mazākiem administrēšanas resursiem. Tā ir nauda, ​​kas gaida, lai tiktu atgūta, un Intrum var palīdzēt to izdarīt.