Maksājumu pakalpojumi

Intrum var palīdzēt jums gūt samaksu vai pat to garantēt. Mūsu pakalpojumi paātrinās maksājumu izpildi un uzlabos jūsu naudas plūsmu.

Atgādinājumu pakalpojumi

Dažkārt klienti aizmirst samaksāt savus rēķinus. Pieklājīga, bet stingra atgādinājuma nosūtīšana palīdzēs jums ātrāk saņemt samaksu un samazināt rēķinu nesamaksāšanas risku, vienlaikus saglabājot ciešas attiecības ar klientu. Intrum var jums palīdzēt ar atgādinājumiem.

Mūsu atgādinājumu pakalpojumi ir balstīti uz padziļinātām zināšanām par maksājumu procesiem. Mēs pārzinām stingrus, bet cieņpilnus procesus, kas palīdzēs jums saņemt ātrāku samaksu, vienlaikus nodrošinot labas attiecības ar klientu. Intrum ir plaši pazīstams un cienījams zīmols, kas jūsu klientiem liks apzināties, ka jūs novērtējat savlaicīgi veiktus maksājumus, par ko savulaik vienojāties. Mūsu padziļinātā izpratne par cilvēku maksājumu paradumiem un tendencēm ļauj mums pielāgot maksājumu atgādinājumu veidus un biežumu katram klientam individuāli.

  • Individuāli pielāgoti atgādinājumi uzlabo attiecības ar klientiem.
  • Mūsu spēcīgais zīmols paātrina maksājumu saņemšanu.
  • Konsekventi un savlaicīgi atgādinājumi.

 Sāciet ar mūsu atgādinājumu pakalpojumiem, lai ietaupītu laiku un nodrošinātu stingru un savlaicīgu intervālu ievērošanu. Esam ikviena uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām izstrādājuši atgādinājumu paketes, kas sniedz kontroli un elastību.

PVN pakalpojums

Katru gadu Eiropas Savienībā uzņēmumi neizmanto iespēju pieprasīt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) atmaksu aptuveni 20 miljardu eiro vērtībā.

Daudzās valstīs uzņēmējdarbībai var būt nepieciešama PVN reģistrācija. Mēs piedāvājam darboties kā jūsu ārpakalpojuma PVN speciālists un īstenot PVN atmaksas procesu no sākuma līdz beigām, aiztaupot jums darbu dažādās valodās ar dažādām prasībām un noteikumiem. Katru gadu mēs saviem klientiem atgūstam desmitiem miljonu eiro.

  • Mūsu ekspertu komanda ietaupa jūsu laiku un naudu, kā arī efektīvi atrisina problēmas.
  • Ārpakalpojums PVN atmaksai paātrina naudas plūsmu.
  • Mēs sniedzam PVN maksātāja reģistrācijas un atbilstības PVN tiesību aktiem nodrošināšanas pakalpojumus vairāk nekā 20 Eiropas valstīs.

Ārpakalpojumi PVN jautājumu jomā ietaupa jūsu laiku, naudu un atrisina problēmas

Izmantojot Intrum piedāvātos ārpakalpojumus ārvalstu PVN atmaksai, jūs atmaksu saņemsiet ātrāk un ar mazākiem administrēšanas resursiem. Tā ir nauda, ​​kas gaida, lai tiktu atgūta, un Intrum var jums palīdzēt to izdarīt.