Atgādinājumu pakalpojumi

Intrum var palīdzēt jums gūt samaksu vai pat to garantēt. Mūsu pakalpojumi paātrinās maksājumu izpildi un uzlabos jūsu naudas plūsmu.

Atgādinājumu pakalpojumi

Dažkārt klienti aizmirst samaksāt savus rēķinus. Pieklājīga, bet stingra atgādinājuma nosūtīšana palīdzēs jums ātrāk saņemt samaksu un samazināt rēķinu nesamaksāšanas risku, vienlaikus saglabājot ciešas attiecības ar klientu. Intrum var jums palīdzēt ar atgādinājumiem.

Mūsu atgādinājumu pakalpojumi ir balstīti uz padziļinātām zināšanām par maksājumu procesiem. Mēs pārzinām stingrus, bet cieņpilnus procesus, kas palīdzēs jums saņemt ātrāku samaksu, vienlaikus nodrošinot labas attiecības ar klientu. Intrum ir plaši pazīstams un cienījams zīmols, kas jūsu klientiem liks apzināties, ka jūs novērtējat savlaicīgi veiktus maksājumus, par ko savulaik vienojāties. Mūsu padziļinātā izpratne par cilvēku maksājumu paradumiem un tendencēm ļauj mums pielāgot maksājumu atgādinājumu veidus un biežumu katram klientam individuāli.

  • Individuāli pielāgoti atgādinājumi uzlabo attiecības ar klientiem.
  • Mūsu spēcīgais zīmols paātrina maksājumu saņemšanu.
  • Konsekventi un savlaicīgi atgādinājumi.

 Sāciet ar mūsu atgādinājumu pakalpojumiem, lai ietaupītu laiku un nodrošinātu stingru un savlaicīgu intervālu ievērošanu. Esam ikviena uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām izstrādājuši atgādinājumu paketes, kas sniedz kontroli un elastību.

Sazinies ar mums