Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Intrum finanšu un ilgtspējas pārskats par 2021. gadu

Pagājušā gada laikā mēs koncentrējamies uz organisku izaugsmi un uzņēmuma transformāciju kļūstot par vienu globālu kompāniju (One Intrum).

Pasākumi gada laikā

1. Par spīti pandēmijai; uzņēmējdarbības klimata pakāpeniska uzlabošanās

Eiropas sabiedrību un ekonomiku “atvēršanās” pēc pandēmijas sniedza stimulu arī makroekonomiskās vides uzlabojumiem. Intrum klienti un debitori kļuva arvien optimistiskāki par tuvāko nākotni, ko veicināja patēriņa pieaugums un atjaunotā ticība ekonomikas izaugsmei. Vienlaikus Intrum biznesa klimats gada laikā pakāpeniski uzlabojās.

2. ONE Intrum uzņem tempu

Ceļā uz kļūšanu par patiesi globālu uzņēmumu,mēs transformācijas programmas ietvaros  sasniedzām vairākus būtiskus atskaites punktus, ieviešot standartizētas un modernas sistēmas, procesus un darba metodes, lai vēl vairāk stiprinātu un nodrošinātu pievienotās vērtības radīšanu mūsu klientiem un debitoriem.

3. Fokuss uz transformāciju un organisku izaugsmi

Mēs esam pielikuši lielas pūles, lai virzītu pārmaiņas un izveidotu ilgtspējīgu pamatu organiskai biznesa izaugsmei, un tas notiek pateicoties pieaugošai klientu aktivitātei un pozitīvām kredītu pārvaldības un portfeļu investīciju iespējām.

4. Progress ilgtspējas jomā

Intrum ilgtspējas programma gada laikā saņēma arī ārēju atzinību, cita starpā iegūstot spēcīgus Sustainalytics un Morgan Stanley Capital International (MSCI) vērtējumus.