Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Ko nozīmē strādāt uzņēmumā Intrum

Strādāt Intrum nozīmē strādāt uzņēmumā, kas ir apņēmies palīdzēt cilvēkiem. Mēs esam globāls kredītpakalpojumu sniedzējs – mums ir vairāk nekā 10 000 darbinieku 25 valstīs, tomēr jaunu talantu meklējumi nekad neapstājas.

Strādājot Intrum, Tu drīz vien sapratīsi, ka mūsu uzņēmējdarbības centrā ir cilvēki – gan darbinieki, gan mūsu klienti un pakalpojumu saņēmēji. Mums rūp mūsu darbinieki. Sākot strādāt Intrum…

…būsi pievienojies starptautiskam tirgus līderim

Strādāt mūsu uzņēmumā nozīmē būt starptautiska tirgus līdera darbiniekam. Tas ne tikai izklausās lieliski – tas nozīmē, ka darbosies ar vislabākajiem cilvēkiem, visinteresantākajiem klientiem, visjaunākajām tirgus inovācijām un atbilstoši visaugstākajiem ētikas standartiem. Tas arī nozīmē, ka strādāsi ļoti starptautiskā vidē un sadarbosies ar kolēģiem 24 Eiropas valstīs un Latīņamerikā (Brazīlijā).

…iegūsi jēgpilnu darbu

Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir palīdzēt citiem: palīdzēt cilvēkiem, kam ir parādi, izkļūt no grūtām situācijām; palīdzēt uzņēmumiem saņemt samaksu, lai tie varētu augt, nodrošināt darba vietas un uzplaukt. Tas, savukārt, sniedz ieguvumu visai ekonomikai. Strādājot pie mums, Tu kļūsi par svarīgu šīs ķēdes posmu, tāpēc darbam, ko veiksi uzņēmumā Intrum, būs dziļāka jēga, lai arī kādi būtu Tavi pienākumi vai amats.

…kļūsi par daļu no atbalstošas kultūras, kurā centieni tiek novērtēti

Intrum kultūru veido mūsu apņēmīgie un daudzveidīgie darbinieki. Tā balstās uz došanu un ņemšanu: Tu pats dod visu, ko spēj, un pieņem iespējas. Tā ir prasīga, bet arī atbalstoša. Draudzīga, bet arī izaicinoša. Tā iekļauj, bet arī veicina veselīgu konkurenci. Šī dualitāte atspoguļojas arī mūsu vērtībās: empātija un ētika, bet vienlaikus arī apņemšanās un risinājumi. Šādā kultūrā Tu vari strauji pilnveidoties, bet Tev pašam ir jācenšas. Esi uzņēmīgs, un Tu pieredzēsi lieliskas  lietas.

…Tev tiks dota iespēja augt

Uzņēmumā Intrum ir labas iespējas pilnveidoties. Mūsu lielajā organizācijā ir daudz iespēju attīstīt savu karjeru, specializēties un ieņemt dažādus amatus – arī izmēģināt spēkus strādāt ārzemēs. Viss atkarīgs no Tevis paša. Tas, ka mūsu uzņēmuma mērķis ir palīdzēt citiem – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem –, nozīmē, ka, attīstoties profesionāli, attīstīsies arī pats personīgi. Vienkārši sakot- Tu augsi, radot nozīmīgas pārmaiņas.


Pievienojies mums