Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Informācija klientiem par kontu maiņu

Informējam, ka sākot ar 1.martu mainīsies SIA “Intrum Latvia” bankas konts klientu norēķiniem, un turpmāk rēķinu apmaksu lūdzam veikt uz sekojošu kontu:

Nordea Bank Abp

Konta nr: FI46 1660 3001 1511 93

SWIFT kods: NDEAFIHH

Adrese: Satamaradankatu 5, FI-00020 NORDEA, Helsinki, Finland


Visos turpmākajos rēķinos klientiem jau sākot ar martu būs norādīts jaunais konta numurs, tāpēc, lūdzu, pievērsiet uzmanību šīm izmaiņām.

Konta maiņa neradīs papildu izmaksas un neietekmēs pārskaitījumu ātrumu.

Šādas izmaiņas veicam kā daļu no Intrum grupas finanšu pārvaldības stratēģijas labākas pārredzamības un efektivitātes nolūkos.

Vēršam uzmanību! Konta numuri Jūsu debitoru norēķiniem par parādsaistībām paliks līdzšinējie.

Biežāk uzdotie jautājumi

Potenciālie jautājumi un atbildes:

Vai šis būs starptautisks maksājums?

Jā, tas būs bankas konts ar Somijas SWIFT kodu, un, pārskaitot naudu, tas ir jāatzīmē kā starptautisks maksājums, bet citādi tas joprojām tiks apstrādāts un iekasēts kā SEPA (vienotā Eiropas maksājumu zona) naudas pārvedums vai jebkurš standarta maksājums Eiropā.

Vai par maksājumu uz šo kontu būs jāmaksā papildu komisijas maksa?

Nē, komisija maksa būs tāda pati kā iepriekš. Maksātājs maksās komisijas maksu saskaņā ar SEPA kredīta pārveduma maksu, kas ir spēkā Maksātāja bankā.

Vai tas ietekmēs naudas pārskaitījuma ātrumu?

Tam nevajadzētu ietekmēt naudas pārsūtīšanas ātrumu. Ienākošais maksājums tiks ieskaitīts kontā tajā pašā dienā (D + 0) vai vēlākais nākamajā darba dienā (D + 1). Visi maksājumi tiek ieskaitīti maksājuma saņēmējam tajā pašā brīdī, kad banka saņem līdzekļus.

Kas ir šī konta likumīgais labuma guvējs?

Šī konta īpašnieks ir SIA Intrum Latvia.

Vai šādam darījumam pastāv kādi naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) riski?

Mēs nesaredzam nekādus papildu ar naudas atmazgāšanas novēršanas procesiem saistītus riskus. Risks ir tieši tāds pats kā tad, ja maksājumi tiek sūtīti uz vietējām bankām Baltijā, jo ​​bankas darbojas saskaņā ar tām pašām normatīvajām prasībām. Banka uzrauga visus maksājumus atbilstoši AML prasībām un jautājumu gadījumā banka var lūgt papildu informāciju, kas saistīta ar maksājumu.

Vai tas kaut kā ietekmēs nodokļu maksājumus?

Nē.

Kāpēc šī konta maiņa ir nepieciešama?

Šī ir daļa no Intrum grupas finanšu pārvaldības stratēģijas visā Eiropā, lai nodrošinātu un uzlabotu naudas plūsmas efektivitāti un pārredzamību.