Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Parādu atgūšana nākotnē

Intrum ir uzņēmums ar cienījamu mantojumu. Bet vēl svarīgāka ir apziņa, ka mūs sagaida aizraujoša nākotne. Mūsdienu tehnoloģiskās priekšrocības, jauni klienti, pirkumu veikšanas paradumi, kā arī jauni biznesa modeļi ietekmē mūs un mūsu klientus.

Mēs pastāvīgi pūlamies uzlabot savus piedāvājumus un izstrādāt jaunus veidus, kā strādāt vēl gudrāk. Analītisko un digitālo inovāciju kombinēšana ļauj mums radīt jaunus, individuālus pakalpojumus. Mēs turpināsim ieguldīt digitālo datu risinājumos, lai veicinātu vēl labākas attiecības ar klientiem un partneriem. Vienlaikus turpināsim attīstīties gan esošajos, gan jaunajos tirgos, saglabājot savu tirgus līdera pozīciju.

Tirgus vadošā līdera pozīcija uzliek mums arī lielu atbildību. Mēs varam veikt savu darbu tikai tad, ja uzņēmumi un to klienti mums uzticas, tādēļ Intrum ir svarīgi saglabāt pozitīvas atdarināšanas parauga pozīciju nozarē. Ar Intrum mēs ejam tālāk par atbilstību ētikas principiem, un ētikas principu ievērošanas tradīcija ir pamats tam, kas esam un ko darām. Mēs pūlamies atbilst augstākajiem standartiem visā, ko darām, strādājot profesionāli un atbildīgi.

Intrum vīzija – būt uzticamiem un cienījamiem ikviena kredītu sniedzēja un saņēmēja acīs. Ar risinājumiem, kas rada izaugsmi un palīdz klientiem izkļūt no parādiem, mēs radām kopīgas vērtības privātpersonām, uzņēmumiem un visai sabiedrībai.

Ar ikdienas apņemšanos šodien kļūt nedaudz labākiem, nekā bijām vakar, mēs izceļam labāko viens otrā. Veidojot Intrum nākotni, mēs augam kā indivīdi un komanda, radot aizvien nozīmīgākas vērtības mūsu klientiem un viņu klientiem. Izmaiņas mūsu pasaulē notiek pastāvīgi, bet mēs turpinām attīstīties, paverot ceļu stabilai ekonomikai.