Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Kas mēs esam un ko mēs darām

2017. gadā apvienojoties uzņēmumiem Lindorff un Intrum Justitia, Intrum kļuva par pasaules vadošo parādu atgūšanas un kredītu pārvaldības sabiedrību ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi. Mūsdienās Intrum veic uzņēmējdarbību 24 valstīs visā Eiropā plus Latīņamerika (Brazīlija), pie mums strādā vairāk nekā 10 000 darbinieku, kas ir apņēmušies palīdzēt Jums attīstīt uzņēmējdarbību, bet Jūsu klientiem – atgriezties pie sabalansētiem tēriņiem. Intrum ir šeit, lai palīdzētu.

Sazinoties ar Jūsu klientiem, esam novērojuši, ka klientiem nav informācijas par to, kas ir parādu atgūšanas sabiedrība, tādēļ klienti mēdz būt uztraukti, nobijušies, iespējams, mazliet apmulsuši,  saņemot parādu atgūšanas paziņojumu. Intrum komanda ir īpaši apmācīta, lai palīdzētu klientiem, un ir nodrošinājušies ar paņēmieniem uzticama un atklāta dialoga veidošanai. Mūsu darbinieki vienmēr ir spējīgi palīdzēt risināt maksājumu problēmas, lai pircēji kļūt par vēl ienesīgākiem klientiem Jūsu uzņēmumam. 

Mēs sazināsimies gan ar studentu, kurš ir piemirsis veikt maksājumu, gan ar vecāka gadagājuma pāri, kurš saskaras ar rēķinu apmaksas problēmām, gan māti, kas kļuvusi par bezdarbnieci un saskaras ar finansiālām problēmām, tāpēc nav spējīga veikt maksājumus. 

Ar šādām situācijām saskaramies ikdienā, tāpēc esam spējīgi palīdzēt gan izskaidrojot, kā veiksmīgāk dzēst parādsaistības, gan palīdzot noteikt maksājumu prioritātes, gan izprotot Jūsu klientu situāciju un iemeslus, kāpēc apmaksa nav veikta laicīgi.

Mēs sadarbojamies ar visdažādākajiem uzņēmumiem, organizācijām un valdībām, lai palīdzētu atgūt parādus, tādejādi attīstot biznesu vai organizāciju.

 Intrum piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp parādu atgūšanu, informēšanu par kredītu, parādu iegādi, maksājumu un rēķinu sagatavošanas pakalpojumus un klientu viedokļa noskaidrošanas jautājumus.

Mēs zinām, ka mūsu klienti vēlas atgūt savu naudu ātrā un drošā veidā. Mēs esam lepni par savu ētisko pieeju biznesam un vēlmi ieviest inovācijas un veicināt darbības efektivitāti nozarē.