Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Debitoru neaizsargātība

Ir svarīgi identificēt debitorus, kuri atrodas neaizsargātos apstākļos, un nodrošināt, lai viņi saņemtu atbilstošu attieksmi, kas atspoguļo viņu situāciju.

Mēs Intrum apzināmies, ka neaizsargātība var izpausties un ietekmēt cilvēkus dažādos veidos, iespējams, debitora finansiālo apstākļu, garīgā stāvokļa vai fiziskās veselības dēļ.

Tādēļ ir ļoti svarīgi pret katru cilvēku izturēties individuāli un pielāgot mūsu pakalpojumus viņa vajadzībām. Cilvēkam var būt garīgās vai fiziskās veselības problēmas, bet viņš joprojām ir spējīgs pieņemt attiecīgus finanšu lēmumus, ja viņš saņem savai situācijai atbilstošu attieksmi un apkalpošanu.

Mūsu kultūras pamatā ir orientēšanās uz debitoru, un mēs esam apņēmušies nodrošināt vislabāko iespējamo klientu apkalpošanu, kā arī skaidru un kodolīgu informāciju, kas ļautu cilvēkiem, kuri saskaras ar grūtībām, droši risināt savas parādsaistības.

Katra situācija var būt atšķirīga, un tādēļ Intrum darbinieki tiek apmācīti, lai būtu elastīgi savā pieejā parādniekiem un viņu parādu pārvaldībā. Intrum veiks pamatotus pielāgojumus, lai nodrošinātu, ka visa saziņa atbilst debitora vajadzībām. Jūs varat būt droši, ka Jūsu klienti ir labās rokās.