Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Datu subjekta tiesības

Ja vēlaties nosūtīt pieprasījumu attiecībā uz jebkuru no jūsu privātuma tiesībām, jūs varat iesniegt pieprasījumu elektroniski šeit.

Ja vēlaties nosūtīt pieprasījumu attiecībā uz jebkuru no jūsu privātuma tiesībām, jūs varat iesniegt pieprasījumu elektroniski šeit, izmantojot jūsu pierakstīšanās akreditācijas datus. Ja jums nav atbilstošu piekļuves tiesību iepriekš redzamajai saitei, lūdzu, aizpildiet turpmāk redzamo veidlapu.

Mums būs jāsazinās ar jums, lai pārbaudītu jūsu identitāti un nodrošinātu, ka jūsu personas dati netiek aizsūtīti citai personai nejauši vai krāpniecisku darbību rezultātā, un konstatētu un atrastu informāciju, attiecībā uz kuru jūs lūdzat mūs rīkoties, ja šāda rīcība nav obligāta. Ja rīkojaties privātpersonas vārdā, mums ir jāpārbauda arī jūsu identitāte un pilnvaras pirms jebkādu ar datu subjektu saistītu personas datu nosūtīšanas jums. Lūdzu, ņemiet vērā: ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti, Intrum nevarēs izpildīt jūsu pieprasījumu, aizsargājot datu subjekta tiesības un brīvības.

Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts 30 dienu laikā. Dažkārt, ja mēs saņemam lielu skaitu pieprasījumu vai īpaši sarežģītus pieprasījumus, termiņš var tikt pagarināts ne vairāk kā par diviem mēnešiem. Šādā gadījumā mēs jūs attiecīgi informēsim. Atkarībā no atbildes uz jūsu pieprasījumu satura, jūs varat saņemt e-pastu ar saiti uz drošu lapu, kurā varat apskatīt atbildi uz jūsu pieprasījumu, ierakstītu vēstuli vai arī informācija var personīgi tikt piegādāta mūsu atrašanās vietās, izmantojot atbilstošu ID. Ja mūsu atbilde nesatur sensitīvus datus vai lielu datu apjomu, mēs ar jums sazināsimies, izmantojot parastos saziņas kanālus.

Datu drošības pārkāpums

Full address
– mēģiniet izstāstīt pēc iespējas vairāk
kas tika veikti vai tiks veikti, lai mazinātu un minimizētu pārkāpumu