Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Augt, radot pārmaiņas

Tas, ko mēs darām Intrum, ir svarīgi sabiedrībai. Neierobežotas izaugsmes iespējas, jēgpilns darbs, patiesi globāla domāšana un atbalstoša, uz vērtībām balstīta kultūra.

Intrum ir izaugsmes un iespēju vide, kur jūs atbalsta, iedrošina, iedvesmo augt. Jūsu personīgā un profesionālā attīstība virza uz priekšu gan mūs, gan mūsu nozari.

Tas, ko mēs darām Intrum, ir svarīgi. Sabiedrībai. Ekonomikai. Nākotnei. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu loma, jūs sniegsiet ieguldījumu uz vērtībām orientētā uzņēmumā ar spēcīgu, ilgtspējīgu un vajadzīgu mērķi. Mērķi, no kura mums visiem ir skaidrs un tūlītējs ieguvums.

Neierobežotas izaugsmes iespējas

Tā kā esam tirgus līderi, tikai no mums pašiem atkarīgs, vai paliksim priekšgalā arī turpmāk. Tāpēc mūsu uzņēmumā valda nepārtrauktas mācīšanās kultūra. Bezgalīga personīgā un profesionālā attīstība. Pašizaugsme, kas tiek ne tikai veicināta, bet arī aktīvi atbalstīta.

Neatkarīgi no tā, kāda loma jums ir Intrum, jūs atradīsieties stimulējošā vidē, kas sniegs iespējas attīstīt jaunas stiprās puses, izpētīt dažādus izaicinājumus, ietekmēt savu nākotni, kā arī palīdzēt citiem bagātināties no jūsu pieredzes. Intrum ir jūsu vieta, kur izvirzīt un - kas ir ļoti svarīgi - arī sasniegt savus drosmīgākos un lielākos mērķus, jo mums ir lielas ambīcijas, svarīgi sociālie mērķi un progresīvas tehnoloģijas, lai tos īstenotu.

Ilgtspējīgs un nepieciešams mērķis

Ikvienam no Intrum darbiniekiem ir nozīmīga loma "ceļā uz stabilu ekonomiku". Ik dienas palīdzot cilvēkiem praktiski,  ar cieņu risināt parādu problēmas, mēs palīdzam saviem klientiem saņemt samaksu par viņu precēm un pakalpojumiem. Tas ļauj uzņēmumiem augt, un tas veido stabilu ekonomiku, no kuras labumu gūst visa sabiedrība.

Šī vienkāršā, bet būtiskā misija virza visu, ko mēs darām, iedvesmo katru mūsu lēmumu un motivē katru mūsu rīcību. Šī kristālskaidrā pārliecība par to, kāpēc mēs visi darām to, ko darām, mūs vieno un sniedz gandarījumu ikdienā. Visam, ko mēs darām, ir jēga un mērķis.

Patiesi globāls domāšanas veids

Intrum ir globāls uzņēmums un starptautiskā tirgus līderis. Mūsu lielums un ietekme nenozīmē tikai stabilitāti, drošību un cieņu nozarē. Tas paver arī neticamas iespējas: sākot  ar sadarbību un ārkārtīgi daudzveidīgām starptautiskas karjeras iespējām līdz revolucionārām inovācijām un globālu standartu noteikšanai. Bezgalīgi daloties zināšanās, pieredzē un izpratnē, mūsu globālais spēks un daudzveidība, ko tas sniedz, bagātina visas mūsu ikdienas darbības.

Atbalstoša, atvērta un uz vērtībām orientēta kultūra

Ētika. Apņēmība. Risinājumi. Empātija. Mūsu vērtības nav tikai vārdi uz biroja sienas. Tās ir mūsu ikdienas vadlīnijas. Tās padara mūsu kultūru iekļaujoši atvērtu, iedvesmojoši atbalstošu un bagātu ar dažādām perspektīvām. Tāpēc Intrum ir dabiska mājvieta cilvēkiem, kas ir gatavi kaut ko mainīt. Un tāpēc tādi cilvēki kā jūs atzīst, ka šī ir īstā vieta, kur to darīt.