Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Parādvēstures datubāze

Intrum palīdzēs izvairīties no problēmām pirms tās rodas, ļaujot Jums piedāvāt īsto kredītu īstajam klientam, kā arī uzraugot jau esošos.

Parādvēstures datubāze

Parādvēstures datubāze sniedz pārskatu par fizisko personu un uzņēmumu esošo un vēsturisko parādu apjomu, kas ļauj novērtēt Jūsu esošā vai potenciālā sadarbības partnera esošo un vēsturisko maksātspēju.

Parādvēstures datubāzes informācija ietver ziņas no vairākiem datu avotiem, kas atspoguļo gan pozitīvus, gan negatīvus maksājumu veikšanas ieradumu un ļauj izdarīt secinājumus par sadarbības partnera spēju segt iespējamās vai esošās saistības. Tāpat mūsu datu bāze var kalpot par būtisku informācijas avotu Jūsu izveidotā datu modelī automatizētai lēmumu pieņemšanai, piemēram, par priekšapmaksas nosacījumu piemērošanu darījumam, aizdevuma vai kredītkartes izsniegšanai.

Parādvēstures datubāzes informāciju par privātpersonām uztur Intrum, un tā netiek nodota citiem kredītinformācijas avotiem, līdz ar to, datubāzē ietvertā informācija nav pieejama citur.

Parādvēstures datubāzē tiek iekļauta šāda informācija:

Informācija par privātpersonu*:

  • datums, kad privātpersona ievietota datubāzē;
  • esošo parādu vai pēdējo 3 gadu laikā bijušo parādu lietu statusi;
  • informācija par parādu - parāda apmērs, apmaksātais apmērs un kreditora darbības nozare.

Informācija par uzņēmumiem:

  • datums, kad uzņēmums ievietots datubāzē;
  • esošo parādu vai pēdējo 3 gadu laikā bijušo parādu lietu statusi;
  •  informācija par parādu - parāda apmērs, apmaksātais apmērs un kreditora darbības nozare;
  • informācija par uzņēmuma notikumiem;
  • maksātnespējas vai likvidācijas ziņas.

Parādvēstures datubāzes saturs tiek atjaunots tiešsaistē vai ar nenozīmīgu laika nobīdi atkarībā no saistību izpildes laika, tādējādi sniedzot visprecīzāko informāciju par faktisko maksātspēju. Kopējā laika nobīde var būt līdz 24 stundām pēc saistību izpildes, ko nosaka transakciju apstrādes laiks kredītiestādēs un citi faktori.

*Lai piekļūtu Parādvēstures datubāzē iekļautajai informācijai par privātpersonām, uzņēmumam ir jāpastāv tiesiskajam pamatam iegūt šādu informāciju, balstoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulu (GDPR).

Sazinieties ar mums