Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

White label parādu atgūšana: jūsu vārds, mūsu zināšanas

Kas ir vārds? Dažkārt viss. Tagad jūs varat piekļūt Intrum kompetencei kredītu pārvaldībā ar savu zīmolu, izmantojot mūsu White Label parādu atgūšanas pakalpojumus.

Mēs saprotam, cik svarīgs uzņēmumiem ir zīmols. Tāpēc esam radījuši White Label risinājumu, lai mūsu klienti varētu piekļūt tirgū vadošajiem kredītu pārvaldības pakalpojumiem citādā veidā.

Mēs esam konfigurējuši savas sistēmas un tehnoloģijas šo pakalpojumu sniegšanai, lai jūs ar savu zīmolu saņemtu visas priekšrocības, ko sniedz mūsu zināšanas un ieguldījumi datos un instrumentos, kas nepieciešami ētiskai un efektīvai parādu atgūšanai.

Mēs zinām, ka daudziem uzņēmumiem nav kapacitātes, lai nopietni pievērstos parādu atgūšanas procesam, tādēļ ikmēneša kavēto maksājumu apstrāde var novest pie nepietiekami optimālas darbības, sliktas klientu pieredzes vai fiksēto izmaksu pieauguma.

Intrum spēja nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu, efektīvi iegūt un apkopot atgriezenisko saiti un rīkoties saskaņā ar to ir pamats mūsu  pastāvīgas uzlabošanas kultūrai. Tādēļ klientiem piedāvājam pielāgotus pakalpojumus, tostarp daudzkanālu risinājumus un digitalizāciju.

Klientiem ir nepieciešama elastība, lai proaktīvi un ātri pielāgotu kavēto maksājumu stratēģijas, kas optimizētu sniegumu un aizsargātu gan klientu, gan zīmolu.

Mūsu White Label risinājumi atrisina operatīvās problēmas, ar kurām saskaras mūsu klienti, atbrīvojot viņu laiku un finanšu resursus, lai koncentrētos uz savu pamatdarbību, vienlaikus zinot, ka klienti un viņu zīmols ir drošās rokās.