Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Globāla darbība rada maksājumu izaicinājumus

Veicot uzņēmējdarbību starptautiskā mērogā, paveras plašas iespējas jūsu produktu un pakalpojumu izaugsmei. Taču tas var arī pakļaut jūs lielākam riskam nesaņemt maksājumus.

Bieži vien mēs redzam, ka uzņēmumiem ir centralizēta vadība, bet to klienti ir izkaisīti pa daudzām ģeogrāfiskām teritorijām. Tas, ka kredītu pārvaldība un parādu piedziņa nav jūsu pamatdarbība, var apgrūtināt jūsu darbību, atņemot laiku un resursus, kas nepieciešami, lai jūs būtu patiesi efektīvi.

Kredītu apdrošināšana ir viens no instrumentiem, ko uzņēmumi izmanto, lai sevi aizsargātu, taču tam ir ierobežojumi. Līdzīgi arī dalīto biznesa pakalpojumu centri var būt priekšrocība, kas piedāvā apjoma ietaupījumus daudzām uzņēmējdarbības funkcijām, tomēr tie ne vienmēr piedāvā kompetences līmeni, kas nepieciešams, lai veiktu parādu piedziņu jaunos tirgos un ātri nodrošinātu maksājumus.

Pastāv risks, ka rēķini netiek savlaicīgi apmaksāti un parādsaistības pieaug, apdraudot likviditāti.

Uzņēmējdarbība starptautiskā mērogā nozīmē to, ka jums ir jāpārzina arī atšķirīga tirgus prakse, tiesību sistēmas, kultūras, valodas un laika zonas, lai saņemtu samaksu laikā.

Kāpēc neļaut mums to izdarīt jūsu vietā? Intrum piedāvā vienu kontaktpunktu, kas var koordinēt nesamaksāto rēķinu apstrādi visos jūsu tirgos neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu klienti.

Mēs piedāvājam:

  • vienkāršu un drošu veidu, kā jūs savus piedziņas prasījumus varat nodot mums apstrādei
  • ziņojumus un statusa atjauninājumus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, izmantojot mūsu tiešsaistes klientu portālu.
  • ātru līdzekļu pārskaitījumu uz jūsu kontu
  • klientu vadītāju, kas runā jūsu valodā un pārzina jūsu tirgu

Kad esat uzsācis sadarbību ar mums, varat viegli un ātri pievienot jaunus tirgus, kolīdz tas nepieciešams.