Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Starptautiskā parādu piedziņa

Mēs uzraudzīsim maksājumus, atgādināsim jūsu klientiem par to, kad ir jāveic maksājums, un iekasēsim parādus, ja tie netiks savlaicīgi samaksāti. Mūsu lieliskā klientu apkalpošana nozīmē to, ka jūsu klienti ir drošās rokās neatkarīgi no valodas vai laika zonas.

Ietaupiet laiku un naudu, kā arī samaziniet uzņēmējdarbības risku jaunos tirgos.

180 tirgi

Jaunākā informācija par vietējo praksi

Vietējā pieredze un ekspertīze

Spēcīgs un atzīts zīmols


Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi - Starptautiskā parādu piedziņa | Intrum

Kā es saņemšu savu naudu?

Kolīdz mēs atgūsim jūsu naudu, mēs to pārskaitīsim uz jūsu kontu.

Kā es varu sekot līdzi progresam?

Sekot līdzi jūsu lietu piedziņas progresam ir ļoti viegli. Jums būs piekļuve mūsu tiešsaistes Klientu portālam 24 stundas diennaktī / 7 dienas nedēļā. Klientu portālā jūs varat redzēt, cik daudz naudas ir iekasēts, kā arī informāciju par atvērtajām un slēgtajām lietām. Jūs varēsiet pārbaudīt, kā sokas ar atsevišķām lietām, kā arī redzēt kopainu vienā acu uzmetienā.

Kurās valstīs jūs varat nodrošināt parādu piedziņu?

Mēs varam sniegt inkasācijas pakalpojumus jebkurā vietā, kur jūs veicat uzņēmējdarbību. Intrum globālais partneru tīkls (Intrum Network) nodrošina mums piekļuvi kompetencei inkasācijas jomā visā pasaulē. Visi partneri ievēro stingrus līguma noteikumus un vietējos tiesību aktus, kas nozīmē, ka jūs varat būt droši - ar jūsu klientiem tiek strādāts ētiski un atbilstoši prasībām.

Kā es varu jums nodot savus piedziņas lietas?

Mēs piedāvājam vienkāršu un drošu veidu, kā to izdarīt. Izmantojot mūsu tiešsaistes Klientu portālu, jūs varat lietas viegli nodot piedziņai.

Ar ko man būs jāsazinās?

Jums būs pieejams savs klientu vadītājs, kurš runā jūsu valodā un pārzina jūsu tirgu. Jūsu klientu vadītājs/-a nodrošinās jums un jūsu klientiem ērtu apkalpošanu, darbojoties kā vienots kontaktpunkts visā Intrum partneru tīklā.

Par ko man būs jāmaksā?

Mēs iekasējam maksu tikai tad, ja piedziņa ir veiksmīga. Kad esam sazinājušies ar jūsu klientu un nodrošinājuši maksājumu, mūsu samaksu veido procentuālā daļa no iekasētās naudas. Samaksa ir atkarīga no parāda vecuma, vērtības, atrašanās vietas un profila (uzņēmums vai patērētājs).

Globāla darbība rada maksājumu izaicinājumus

Veicot uzņēmējdarbību starptautiskā mērogā, paveras plašas iespējas jūsu produktu un pakalpojumu izaugsmei. Taču tas var arī pakļaut jūs lielākam riskam nesaņemt maksājumus.

Lasīt vairāk>>

“Mēs esam tur, kur mēs esam jums vajadzīgi un kad vien mēs esam jums vajadzīgi. Ar kredītu pārvaldības profesionāļiem, pakalpojumiem un risinājumiem, kas aptver visas pasaules valstis, mēs zinam, kā nodrošināt to, lai jūs saņemtu samaksu, vienlaikus aizsargājot jūsu zīmolu, reputāciju un biznesu.”

Ilva Valeika, Intrum ģenerāldirektore Baltijā

Sāciet procesu, lai kļūtu par mūsu klientu

Mēs jūs atbalstām ceļā uz panākumiem