Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Pirmstiesas parādu atgūšana

Mūsu pieeja, procesi, tehnoloģijas un zināšanas garantē augstu parādu atgūšanas rādītāju. Turklāt mēs darām visu iespējamo, lai saglabātu labas attiecības ar jūsu klientu. Mūsu darbinieki uzklausa, konsultē un palīdz jūsu klientam atbrīvoties no parādiem. 

Mēs varam palīdzēt arī tad, ja jums ir sava parādu atgūšanas komanda, bet jums ir nepieciešams absorbēt īslaicīgas maksimālās slodzes vai tikt galā ar neizpildīto darbu. Mēs varam to darīt savā vārdā vai arī izmantojot jūsu zīmolu.

Specializējušies parādu lietu vadītāji

Empātiska un cieņpilna saziņa pa tālruni

Augsts iekasēšanas koeficients

Elastīgas iespējas

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi - Pirmstiesas parādu atgūšana | Intrum

Mani uztrauc tas, ka ar maniem klientiem runā kāds cits.

Intrum iegulda lielus līdzekļus darbinieku apmācībā un instrumentos, kas nepieciešami, lai nodrošinātu jūsu klientiem pozitīvu pieredzi. Mūsu pieredze darbā ar cilvēkiem un uzņēmumiem, kas nonākuši parādos, nozīmē, ka mums ir prasmes iejūtīgi, bet vienlaikus stingri noteikt finansiālos apstākļus un strādāt ar jūsu klientiem, lai rastu ilgtspējīgus risinājumus un nodrošinātu, ka jums tiek samaksāts par jūsu precēm un pakalpojumiem. Mums ir ļoti svarīgi aizsargāt jūsu zīmolu un reputāciju.

Kādi ir ieguvumi, zvanot klientam?

Saziņa ar klientu pa tālruni ir labs veids, kā saglabāt attiecības. Jebkuru pārpratumu vai strīdu var atrisināt, un tā ir iespēja klientam paskaidrot rēķina apmaksas kavēšanās iemeslus. Tas paātrina maksājumu veikšanu un vairo uzticību.

Vai jūs varat izmantot manu zīmolu, runājot ar klientiem?

Jā, mūsu speciālisti konsultanti sazinās ar klientiem pa tālruni jūsu vārdā. Mēs to varam darīt ar savu vārdu vai izmantojot jūsu zīmolu. Jūs izvēlaties.

Kāpēc izvēlēties Intrum par savu parādu atgūšanas partneri?

Vai meklējat uzticamu partneri, kas palīdzētu ar kavētiem maksājumiem un parādu atgūšanu? Te būs daži no ieguvumiem, ko sniedz sadarbība ar Intrum.

Lasīt vairāk>>


Sāciet procesu, lai kļūtu par mūsu klientu

Mēs jūs atbalstām ceļā uz panākumiem