Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Multinacionāls parādu atgūšanas centrs

Intrum multinacionālais parādu atgūšanas centrs ļauj centralizēt piedziņas darbības dažādās valstīs, pielāgojoties vietējām normatīvajām prasībām un nodrošinot individuālu pieeju klientiem. Mēs piedāvājam vienotu piekļuves punktu jūsu parādu iekasēšanas vajadzībām visā Eiropā, kas nozīmē, ka jūs varat samazināt savu kredītu pārvaldības operāciju sarežģītību un uzlabot naudas plūsmu un efektivitāti.

Multinacionālā parādu atgūšanas centra izmantošana jums nodrošina:

Centralizētu apkalpošanu

Vienotu pārskatu saņemšanu un lietu pārvaldību

Vienu komerciālo un operatīvo kontaktpunktu

Vienotu integrāciju


Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi - Multinacionāls parādu atgūšanas centrs | Intrum

Ko darīt, ja man ir nepieciešams paplašināties?

Tā nav problēma. Galvenā Intrum Hub parādu atgūšanas pakalpojuma priekšrocība ir tā, ka tas var augt paralēli jūsu uzņēmumu vajadzībām un bez piepūles apkalpot vairāk tirgu, neprasot būtiskas IT un līgumiskas izmaiņas.

Vai mēs varam saņemt globālu līgumu par visiem saviem tirgiem?

Jā, Intrum piedāvā arī globālus līgumus ar atsevišķu papildinājumu katram tirgum. Tas sniedz priekšrocību, ka paplašināšanās gadījumā nav jāsagatavo jauns līgums, jo pietiek ar vienkārši pievienojamu pielikumu. Tas atvieglo pārrunas un vienkāršo administratīvo procesu.

Esmu noraizējies par sava zīmola reputāciju

Mēs  Intrum zinām, ka zīmols ir svarīgs. Pret visiem saviem klientiem mēs izturamies ētiski un godīgi, noskaidrojot to finansiālos apstākļus un sadarbojoties ar privātpersonām un uzņēmumiem, lai izveidotu reālistiskus un ilgtspējīgus maksājumu plānus.

Vai šis risinājums attiecas tikai uz noteiktiem pakalpojumiem?

Šis risinājums neierobežo mūsu pakalpojumu apjomu un dažādību, mēs piedāvājam apvienot pakalpojumus dažādās valstīs. Piemēram, ir iespējams centralizēti pārvaldīt kavējuma un atgādinājuma procesu. Intrum sadarbojas ar klientiem, lai izstrādātu pakalpojumus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kā mums būs jāmaksā?

Izmantojot Intrum Hub, jūs maksājat tirgus cenu par katru valsti. Tas nodrošina konkurētspējīgu cenu noteikšanu neatkarīgi no atrašanās vietas. Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par jūsu izvēlētajiem tirgiem.

Kā ir ar digitālo kontroli?

Šis centralizētais risinājums ir arī pamats jūsu kontu centralizētai uzraudzībai, izmantojot mūsu tiešsaistes portālu. Portāls ļauj jums sekot līdzi jūsu lietām neatkarīgi no tā, kur tās tiek apstrādātas un pārvaldītas.

Kā tas darbojas?

Centrs darbosies kā galvenā saņēmēja iestāde un būs atbildīgs par visiem līguma darbības un izpildes aspektiem. Tas ļauj jūsu organizācijai uzturēt vienotu attiecību un datu apmaiņas procesu, samazinot iekšējā kredītu pārvaldības procesa sarežģītību.

Savienojot jūsu organizāciju ar Intrum Hub, mēs nodrošinām visu mūsu pakalpojumu sinhronizāciju. Intrum rūpējas par visu koordināciju un nodrošina, ka jūsu lietas pareizi apstrādā konkrēts mūsu birojs attiecīgajā valstī atbilstoši vietējiem tiesību aktiem un maksājumu kultūrai. Intrum pārvalda visu informācijas plūsmu. Atgrieztā informācija tiek centralizēta Intrum multinacionālajā centrā un sagatavota vienotā pārskatā. Tas sniedz jums skaidru pārskatu par jūsu lietām vienā ziņojumā neatkarīgi no tā, kur jūsu lietas tiek apstrādātas.

Kāpēc izmantot profesionālu partneri parādu atgūšanai?

Tā vietā, lai cīnītos ar kavētiem maksājumiem, izvēlieties parādu atgūšanas un kredītu pārvaldības speciālistu, kas nodrošinās ātru maksājumu veikšanu un lielisku klientu apkalpošanu.

Lasīt vairāk>>

Sāciet procesu, lai kļūtu par mūsu klientu

Mēs jūs atbalstām ceļā uz panākumiem