Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Kāpēc izvēlēties Intrum par savu parādu atgūšanas partneri?

Vai meklējat uzticamu partneri, kas palīdzētu ar kavētiem maksājumiem un parādu atgūšanu? Te būs daži no ieguvumiem, ko sniedz sadarbība ar Intrum.

Intrum ir biroji 24 Eiropas valstīs un Brazīlijā, tāpēc mūsu ģeogrāfiskais mērogs un darbības joma, kā arī tirgū vadošā ētiskā prakse padara mūs par ideālu partneri.

  1. Atbilstība - vienmēr esam informēti par likumiem un noteikumiem, tāpēc varat būt droši, ka visi parādu atgūšanas procesi ir ētiski.
  2. Elastīgums - pielāgoti parādu piedziņas procesi nozīmē, ka jūs ātrāk saņemsiet naudu, bet jūsu klients saņems lielisku apkalpošanu. Mēs to varam nodrošināt gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, kas orientēti uz B2B vai patērētāju auditoriju.
  3. Klientu lojalitāte - mēs zinām, kā runāt ar cilvēkiem, kuriem ir parādi. Atgūstot naudu, mēs vienlaikus nodrošinam, ka attiecības ar klientu saglabājas.
  4. Laika taupīšana - neapmaksātu rēķinu uzraudzība ir laikietilpīga. Nododot šo darbu Intrum, jums ir vairāk laika darīt to, kas jums padodas vislabāk.
  5. Dati, analītika un tehnoloģijas - Mūsu specializācija nozīmē, ka mēs ieguldām lielus līdzekļus nepieciešamajos instrumentos, datos un tehnoloģijās. Tas ļauj mums pielāgot parādu atgūšanas procesu katram atsevišķam gadījumam, sadarbojoties ar klientiem, lai rastu labāko risinājumu.
  6. Starptautisks pārklājums - mēs apstrādājam starptautiskus prasījumus un mums ir savs starptautiskais parādu atgūšanas centrs.

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam jums palīdzēt.