Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Parādu atgūšana

Kāds parādu piedziņas pakalpojums jums ir nepieciešams?

Tirgū vadošās zināšanas un pieredze

Pirmstiesas parādu atgūšana

Vai jūsu klients joprojām nemaksā pat pēc tam, kad esat nosūtījis atgādinājumus? Varbūt jums ir nepieciešams palielināt kapacitāti? Izmantojot Intrum pirmstiesas atgūšanas pakalpojumu, mūsu speciālisti konsultanti sazinās ar klientiem pa tālruni mūsu vai jūsu vārdā. Viņi ievēro stingrus uzvedības noteikumus un vienmēr izturas pret jūsu klientiem ar cieņu.

Uzzināt vairāk ›

Vietējā darbība, globāla klātbūtne

Starptautiskā parādu piedziņa

Mēs uzraudzīsim maksājumus, atgādināsim jūsu klientiem par to, kad ir jāveic maksājums, un iekasēsim parādus, ja tie netiks savlaicīgi samaksāti. Mūsu lieliskā klientu apkalpošana nozīmē to, ka jūsu klienti ir drošās rokās neatkarīgi no valodas vai laika zonas.

Uzzināt vairāk ›

Neapstrīdams tirgus līderis

Parādu iegāde

Parādi, kurus esat norakstījis kā neatgūstamus, joprojām var būt vērtīgi. Mūsu portfeļu investīciju komanda specializējas ienākumus nenesošu aizdevumu pirkšanā visās aktīvu klasēs, sākot ar nenodrošinātiem parādiem līdz pat nekustamo īpašumu nodrošinātiem aizdevumiem. To var veikt līdztekus citiem pakalpojumiem, piemēram, parādu atgūšanai vai kā atsevišķu iespēju.

Uzzināt vairāk ›

Parādu piedziņa visā pasaulē

Multinacionāls parādu atgūšanas centrs

Vai jūsu uzņēmumam ir grūti pārvaldīt parādu piedziņas darbības vairākās valstīs? Tagad jums var būt viens parādu piedziņas partneris visās jurisdikcijās.

Uzzināt vairāk ›

Nozares standartu definēšana

Juridiskie pakalpojumi

Dažreiz vēršanās tiesā ir visefektīvākais veids, kā atrisināt ilgstošus strīdus ar parādniekiem, ja ārpustiesas parādu atgūšanas mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

Uzzināt vairāk ›

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi - parādu atgūšana | Intrum

Kāpēc man vajadzētu izmantot ārpakalpojumus parādu piedziņai?

Neatkarīgi no tā, vai esat mazs vai liels uzņēmums telekomunikāciju, finanšu pakalpojumu vai komunālo pakalpojumu jomā, mēs uzskatām, ka jums ir jābūt brīvai iespējai koncentrēties uz to, ko jūs darāt vislabāk, nevis jāuztraucas par to, lai saņemtu samaksu par saviem pakalpojumiem. Rūpīgi un taisnīgi pārvaldot kavētos maksājumus, Intrum palīdz jums ātrāk saņemt samaksu, ļaujot jums koncentrēties uz sava uzņēmuma attīstību.

Vai jūs izmantojat manu vai savu zīmolu?

Tas ir atkarīgs no jums. Daži klienti dod priekšroku izmantot mūsu uzticamo un cienījamo vārdu, tomēr citi izvēlas tā saukto "baltā zīmola" pieeju, kas nozīme, ka Intrum sazinās ar debitoriem klienta vārdā. Jebkurā gadījumā jums būs pieejams vienādi augsta līmeņa pakalpojums un piekļuve mūsu tehnoloģijām, datiem un analītikai.

Kā es varu uzzināt vairāk?

Intrum sadarbojas ar klientiem dažādos veidos atkarībā no viņu vajadzībām un prasībām. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma un darbības jomas, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu un ilggadēju pieredzi. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs varam jums palīdzēt, sazinieties ar mums.

Kāpēc izvēlēties Intrum?
  • Globāls ģeogrāfiskais pārklājums
  • Vislabākā parādu uzraudzība un maksājumu pārvaldība savā klasē
  • Augstas kvalitātes klientu apkalpošana
  • Pieejami juridiskie pakalpojumi
Kā jutīsies mani klienti?

Sadarbojoties ar privātpersonām un organizācijām, Intrum izmanto ētisku pieeju parādu atgūšanai, lai izveidotu pieejamus un ilgtspējīgus maksājumu plānus. Mēs palīdzam saviem klientiem uzplaukt, rūpējoties par viņu klientiem, tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka šīs svarīgās attiecības ir drošās rokās.

Kāpēc izvēlēties Intrum?

Globāls ģeogrāfiskais pārklājums


Vislabākā parādu uzraudzība un maksājumu pārvald


Augstas kvalitātes klientu apkalpošana


Pieejami juridiskie pakalpojumi


Sāciet procesu, lai kļūtu par mūsu klientu

Mēs jūs atbalstām ceļā uz panākumiem


Lasīt vairāk