Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Parādu atgūšana

Jums vajadzētu koncentrēties uz to, ko darāt vislabāk, nevis censties atgūt nesamaksātās summas.

Mēs koncentrējamies uz parādu atgūšanu, lai jūs varētu koncentrēties uz savu izaugsmi

Uzskatām, ka neatkarīgi no tā, vai pārstāvat lielu kompāniju vai nelielu viena cilvēka uzņēmumu, Jums jākoncentrējas uz sava biznesa attīstīšanu, nevis jācenšas atgūt neapmaksātos parādus. Stingri, rūpīgi un godīgi pārvaldot kavētos maksājumus, Intrum palīdzēs Jums saņemt samaksu ātrāk un samazināt neveikto maksājumu skaitu.

Parādu atgūšana

Veiksmīgs bizness ir atkarīgs no prognozējamas naudas plūsmas un labām attiecībām ar klientiem un partneriem. Ja Jūsu klienti nespēj samaksāt laikā, Intrum var palīdzēt šos parādus atgūt, vienlaikus samazinot parādsaistību negatīvo ietekmi uz Jūsu attiecībām ar klientiem.

Mēs piedāvājam labākos maksājumu pārvaldības rīkus un uzskaites procesus. Mūsu klientu portāls Intrum Web nodrošina pilnīgu pārredzamību pār Jūsu organizācijai neatmaksātajiem parādiem, kā arī maksājumu statusiem. Nepieciešamības gadījumā Intrum Jums palīdzēs īstenot arī juridisko parādu piedziņu.

  • Labākie uzskaites procesi un maksājumu pārvaldības rīki.

  • Globālā sasniedzamība, pateicoties Intrumdarbībai 24 Eiropas valstīs un partneru tīklam, kas aptver vēl 160 valstis.

  • Attiecību ar klientiem aizsargāšana un viņu integritātes cienīšana.

Parādu atgūšana visā pasaulē

Intrum piedāvā atgūt nesamaksātos parādus arī tad, ja Jūsu debitors dzīvo ārvalstīs. Intrum ir pārstāvniecības 24 valstīs un parādu atgūšanas partneru tīkls 160 valstīs, ar kuru palīdzību mēs varam atgūt parādus no ārvalstīm. Intrum filiāles vai partneru tīkls sazināsies ar Jūsu debitoriem, kurus var atrast ārvalstīs, un atgādinās viņiem par neapmaksātajiem preču vai pakalpojumu rēķiniem. Tiklīdz mūsu partneru tīkls atgūs parādus no Jūsu debitoriem, tās ieskaitīs atgūtās summas mūsu kontā, un mēs tās pārskaitīsim Jums. Lai panāktu vislabāko rezultātu, mūsu partneru tīkls uzrunā Jūsu debitorus, izmantojot dažāda veida komunikācijas kanālus, piemēram, e-pastu, īsziņas, vēstules pa pastu un saziņu pa tālruni.

Starptautiskās parādu atgūšanas ieguvumi

  • Mūsu pakalpojums ir viegli izmantojams - Jums tikai jānosūta Intrum obligāti nepieciešamā informācija par parādiem un debitoriem;

  • Intrum ir partneru tīkls vairāk nekā 160 valstīs, un tie sazinās ar Jūsu debitoriem ārvalstīs neatkarīgi no valodas vai laika zonas;

  • Izmantojot starptautisko parādu atgūšanas pakalpojumu, Jūs varat daudz drošāk apgūt jaunus tirgus ārpus savas valsts;

  • Daudz ērtāka komunikācija dzimtajā valodā abām pusēm — gan Jūsu uzņēmumam, gan Jūsu debitoriem ārvalstīs;

  • Informāciju par atgūtajiem naudas līdzekļiem un Intrum nodoto parādu statusu Jūs varat apskatīt mūsu klientu pašapkalpošanās portālā IntrumWeb;

  • Mēs parūpēsimies par visu komunikāciju ar Jūsu debitoriem, kuriem ir kavēti un neapmaksāti rēķini;

  • Jūs varat izmantot mūsu klientu portālu IntrumWeb, lai jebkurā diennakts laikā sekotu līdzi uzdevumu izpildes statusam.

Parādu uzraudzība

Kavēti vai ieturēti maksājumi rada spiedienu uz uzņēmējdarbību, veidojot nevajadzīgas izmaksas. Tā vietā, lai uzņēmumi norakstītu parādu kā neatgūstamu, Intrum aicina nodot kavēto maksājumu uzraudzības un atgūšanas procesu mūsu komandai.

Mēs uzturēsim pastāvīgu kontaktu ar Jūsu klientu un Jūsu vārdā iekasēsim nepieciešamos maksājumus, nesabojājot Jūsu attiecības ar klientiem. Intrum pieredze, īpašās zināšanas parādu vadībā, un uzraudzības sistēma nodrošina to, ka ikviena rīcība ir pārdomāta, tāpēc esam spējīgi nodrošināt maksājumu ātrāku saņemšanu, ietaupot Jūsu laiku un naudu par administrāciju.

Parādu iegāde

Ja Jūsu uzņēmums ir norakstījis debitora parādu kā neatgūstamu, vēl joprojām pastāv iespēja neapmaksāto summu atgūt. Izdevumi par parādu atgūšanu no klienta, kurš nav veicis samaksu, dažkārt var būt lielāki nekā parāda summa, tāpēc Intrum piedāvā pārņemt Jums nesamaksātos rēķinus, tādējādi palīdzot Jums uzlabot naudas plūsmu, bet Jūsu klientam atbrīvoties no parādsaistībām.

Intrum ir gatavs pārņemt no Jums parādu, vienojoties par noteiktu samaksas veidu – sākot no nominālvērtības procentiem līdz procentiem, kas atkarīgi no atgūtā parāda kvalitātes. Intrum Jums samaksās uzreiz un pēc tam, izmantojot savas zināšanas un pieredzi, patstāvīgi atgūs kavētos maksājumus no Jūsu klienta. Mēs palīdzēsim arī Jūsu klientiem apmaksāt kavētos rēķinus, veidojot individuālus plānus, pielāgojot tos katra klienta maksātspējai. 

Intrum iegādājas norakstītu parādu no jebkāda veida un lieluma uzņēmuma, tostarp kredītiestādēm, privātajiem un valsts uzņēmumiem, kā arī valsts institūcijām. 

Sazinieties ar mums