Publicēts ikgadējais European Payment Report 2022. Uzzini vairāk šeit >>>  

Juridiskie pakalpojumi

Dažreiz vēršanās tiesā ir visefektīvākais veids, kā atrisināt ilgstošus strīdus ar parādniekiem, ja ārpustiesas parādu atgūšanas mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

Intrum var nodrošināt tiesvedības procesu mūsu klientu vārdā. Tiesvedību var viegli uzsākt, gan pamatojoties uz konkrētu klienta lēmumu, gan iepriekš apstiprinātu lēmumu pieņemšanas matricu. Mēs varam pārvaldīt visus maksājumus un valsts nodevu atmaksu, nodrošināt nepieciešamo dokumentu  un datu apkopošanu, kā arī noslēgt procesu iesniedzot tiesas izdotu izpildu dokumentu tiesu izpildītājiem piespiedu piedziņas darbību veikšanai.

Intrum tiesvedības pakalpojuma priekšrocības -  gandrīz 20 gadu pieredze tūkstošiem lietu izskatīšanā, mūsu dati un ekspertīzē balstīti lēmumi par lietu ierosināšanu, kas nodrošina augstāku naudas atgūšanas iespēju un lielāku naudas plūsmu.

Intrum tiešsaistes pašapkalpošanās portāls nodrošina 24/7  lietu pārskatu iespējas.

Intrum nodrošina arī citus juridiskos pakalpojumus, kurus var integrēt ar tiesvedības pakalpojumu vai piegādāt patstāvīgi:

  • tiesu izpildītājiem nodoto lietu portfeļa uzraudzība;
  • kreditora interešu aizsardzība maksātnespējas procedūrās: kreditora tiesību aizsardzība juridisko un privātpersonu  maksātnespējas procedūrās;
  • kreditora interešu aizsardzība mantojuma procesā, pārliecinoties, ka parādnieks tiek aizstāts ar mantinieku;
  • rekomendācijas klientiem par parādu norakstīšanu;
  • starptautiskā juridiskā parāda piedziņa (Eiropas tiesas rīkojums, Eiropas Izpildes rīkojums);
  • citu juridisko pakalpojumu sniegšana juridisku konsultāciju veidā komerciālās un debitoru parādu pārvaldības juridiskajās jomās.

Sazinieties ar mums