Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Atgādinājuma pakalpojumi

Izvēlēties atgādinājumu pakalpojumus

Individuāli pielāgoti atgādinājumi

Atgādinājuma pakalpojumi

Intrum mēs apvienojam padziļinātas zināšanas par maksājumu procesiem ar stingrām, bet cieņpilnām procedūrām, lai palīdzētu jums saņemt samaksu ātrāk, vienlaikus saglabājot labas attiecības ar klientu. Mūsu labi zināmais un respektētais zīmols jūsu klientiem signalizē, ka jūsu rēķini ir jāapmaksā savlaicīgi, kā esat vienojušies pirkuma procesa laikā.

Uzzināt vairāk ›

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi - Atgādinājuma pakalpojumi | Intrum

Kāpēc man vajadzētu izmantot Intrum atgādinājumu pakalpojumus?

Ir klienti, kuri ir aizmirsuši apmaksāt savus rēķinus vai kuri izvēlas atlikt maksājumu. Neatkarīgi no iemesla, Intrum atgādinājuma pakalpojums debitoram signalizē, ka jūs izmantojat pieredzējuša kredītu pārvaldības partnera pakalpojumus, un tas liek jūsu klientiem saprast, ka jūs nopietni izturaties pret maksājumiem. Ja jums ir problēmas ar rēķinu kavētājiem, mūsu delikātā un stingrā atgādinājuma pieeja var būt viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu maksājumu.

Vai Intrum atgādinājuma pakalpojums ietekmēs manas attiecības ar klientiem?

Intrum specializējas darbā ar cilvēkiem un uzņēmumiem, kuriem ir parādi, lai nodrošinātu samaksu iejūtīgā un profesionālā veidā. Tā kā kredītu pārvaldība ir mūsu vienīgais fokuss, mēs bieži vien varam nodrošināt labāku klienta pieredzi tehnoloģiju un maksājumu metožu ziņā, kā arī darbā ar neaizsargātiem klientiem. Mēs nodrošinām, ka jūsu klienti tiek labi apkalpoti un gūst pozitīvu pieredzi, lai jūs varētu viņus noturēt ilgtermiņā.

Ko darīt, ja es izmantoju atgādinājumus, bet mani klienti joprojām nemaksā?

Daudzi klienti ātri samaksās, ja saņems atgādinājumu no Intrum, vai vismaz sazināsies ar mums, lai apspriestu savas iespējas, ja viņiem tieši konkrētajā brīdī ir grūtības samaksāt. Attiecībā uz tiem parādniekiem, kas nereaģē arī pēc atgādinājumu saņemšanas, ir citi veidi, kā mēs varam palīdzēt nodrošināt maksājumu, piemēram, sazinoties pa tālruni vai nododot lietu parādu piedziņai tiesas kārtībā, ja brīvprātīgas parādu atgūšanas iespējas ir izsmeltas.

Kāpēc izvēlēties Intrum?

Pilna servisa pakalpojumu sniedzējs


Mums rūp jūsu klienti


Starptautisks pārklājums


Nozarē vadošā pieredzeSāciet procesu, lai kļūtu par mūsu klientu

Mēs jūs atbalstām ceļā uz panākumiem