Publicēts ikgadējais European Consumer Payment Report 2022.

Uzzināt vairāk ›

Mazajiem uzņēmumiem nepieciešams kredītu pārvaldības atbalsts

Jums kā mazam uzņēmumam var šķist, ka jums ir maz varas un kontroles, kad runa ir par naudas plūsmu un klientu maksājumiem. Mēs varam palīdzēt novērst kredītu pārvaldības galvassāpes, ļaujot jums koncentrēties uz izaugsmi.

Mēs saprotam, ka kredītu pārvaldība ir laikietilpīgs jautājums. Ja jūs vadāt mazo vai vidējo uzņēmumu, visdrīzāk jūs labprātāk pavadītu laiku, koncentrējoties uz sava uzņēmuma izaugsmi un attīstību, nevis dzenoties pakaļ kavētiem maksājumiem vai uztraucoties par naudas plūsmu.

Mēs arī saprotam, ka skaidra nauda ir jūsu uzņēmuma dzīvības avots. Maksājumu saņemšana vai nesaņemšana var izšķirt jautājumu par uzņēmuma izdzīvošanu vai bankrotu.

Daudzi mazie un vidējie uzņēmumi cīnās ar maksājumu kavējumiem - dažkārt tie ir klienti, kuri ar nolūku kavē maksājumus, dažkārt aizmāršīgi vai klienti, kuri nav spējīgi samaksāt. Mūsu Eiropas Maksājumu ziņojumā 2021. gadam konstatēts, ka 62 % mazo un vidējo uzņēmumu vairāk nekā jebkad agrāk ir noraizējušies par savu debitoru spēju savlaicīgi norēķināties ar tiem.

Dažkārt var rasties sajūta, ka mazajiem uzņēmumiem ir maza ietekme attiecībā uz lielākiem klientiem. Tieši šajā situācijā partneris, kuram ir spēks un pieredze maksājumu nodrošināšanā, ir nenovērtējams.

Attiecības ar klientiem ir jūsu biznesa atslēga, tāpēc ir būtiski nodrošināt, lai jūsu klienti būtu apmierināti un lai attieksme pret viņiem būtu laba. Vēršanās pie mazākiem "bezmaksas" pakalpojumu sniedzējiem var būt maldīgs risinājums, ja tiem nav vajadzīgās ekspertīzes un pieredzes klientu apkalpošanas jomā.

Kā mazs uzņēmums jūs mums joprojām esat liels klients. Ar lielas kredītu pāŗvaldības organizācijas spēku un ietekmi aiz muguras jūs varat nodrošināt, ka jūsu klienti norēķinās laikus, un ļaut mums uzņemties kredītu pārvaldības rūpes. Tas ir tas, kas mums padodas. Tikmēr jūs varat brīvi koncentrēties uz savām stiprajām pusēm.