Publicēts 2019. gada Eiropas patērētāju maksājumu ziņojums un Intrum Eiropas finansiālās labklājības barometrs. Latvija ierindojas 21.vietā. Lejuplādē pētījumu šeit.

Iepazīstiet mūs

Darbs Intrum nozīmē strādāt uzņēmumā, kas palīdz cilvēkiem. Ar vairāk nekā 8000 darbiniekiem 24 valstīs un neapstrīdama pasaules mēroga kredītpakalpojumu sniedzēja statusu, mēs vienmēr meklējam jaunus talantus.

Kredītu pārvaldības globālā pasaule strauji mainās, un mēs esam apņēmušies būt par daļu no tiem, kas rada risinājumus nākotnei. Rūpīgi sekojot līdzi tirgum un pielāgojoties ārējām izmaiņām, mēs pastāvīgi uzlabojam savus pakalpojumus, lai apmierinātu mūsu klientu un pircēju lielākās cerības. Intrum mēs nenosakām risinājumus, kas darbojas, – mēs meklējam risinājumus, kas padara dzīvi vieglāku. Ja Jūs esat cilvēks, kas problēmās saredz iespējas, Jūs varētu būt tas, ko mēs meklējam.

Sākot strādāt Intrum, Jūs ātri vien sapratīsiet, ka mūsu uzņēmuma sirds ir cilvēki: gan darbinieki, gan klienti, gan pircēji.

Mēs strādājam 23 valstīs Eiropā, un vairāk nekā 8000 talantīgu kolēģu pastāvīgi cenšas pārsniegt šī tirgus cerības. Esam Eiropas līderis kredītu pārvaldības pakalpojumu tirgū ar Ziemeļvalstu mantojumu sirdī, kas ik dienas cenšas uzlabot savas darba metodes, attīstīt un ieviest jauninājumus nozarē, kurā konkurējam. Tas nozīmē, ka esam sev noteikuši augstus standartus un saskaņā ar savām vērtībām vadām biznesu un darbu komandā.

Savu potenciālu attīstiet kopā ar mums

Vai Jūs piesaista inovācijas, jauni domāšanas veidi, jaunu tirgu veidošana un kredītu pārvaldības pakalpojumu jaunākās paaudzes risinājumu radīšana? Vai Jūs esat uz rīcību un rezultātiem orientēts cilvēks? Vai Jūs vēlaties uzlabot savas spējas strādāt labāk un ātrāk nekā citi mūsu tirgū? Intrum pastāv milzums iespēju karjeras attīstībai, un Jūs varat sasniegt ļoti daudz.

 

Katru dienu mēs radām izmaiņas

sabiedrībā – Mēs esam stabilas ekonomikas katalizators. Mēs veicinām uzņēmējdarbību un palīdzam, lai tirdzniecība noritētu gludi, droši un godīgi. Veicot darba pienākumus, mūsu darbinieki veicina jaunu darbavietu radīšanu, palielinot rentabilitāti un veicinot ekonomikas pienācīgu funkcionēšanu.

mūsu nozarē – kā nozares līderis, mēs aktīvi strādājam, lai palielinātu informētību par to, cik svarīgi ir aizņemties un tērēt atbildīgi. Mēs veicinām satura pārvaldības sistēmas (CMS) nozares regulējuma ievērošanu un strādājam kā diskusiju partneri ar lēmumu pieņēmējiem.

privātpersonām – Aiz katra biznesa lēmuma un aiz katra rēķina stāv cilvēks. Ar mūsu apņemšanos un ieguldījumu mēs katru dienu palīdzam mainīt cilvēku dzīves.

tev – Mēs meklējam uz rezultātiem orientētus kolēģus. Jūsu mērķi un sasniegumi būs Jūsu karjeras dzinējspēks. Apmācībās saņemto, kā arī savas idejas izmantosiet praksē, gūstot zināšanas un attīstot jaunas prasmes.